Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Навчальному театрі факультету СПП – прем’єра гостросоціальної вистави

У Навчальному театрі факультету СПП – прем’єра гостросоціальної вистави

22.04.2016 12:15 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології кафедра акторської майстерності вистава

21 квітня на сцені 8-го навчального корпусу ЗНУ у рамках діяльності Навчального театру кафедри акторської майстерності (художній керівник – Крістіна Бондарєва) відбулася прем’єра вистави «Суперагентство ‘’Лелека’’». Вистава поставлена молодим режисером, випускником спеціальності «Театральне мистецтво» нашого ВНЗ Геннадієм Широченком за п’єсою ізраїльського драматурга Асі Тепловодської.

Незважаючи на комедійність викладу, п’єса має гостросоціальну тематику і є на сьогодні дуже злободенною. У творі розкривається одна з найскладніших моральних проблем сьогодення – проблема втрати цінностей інституту сім’ї, зокрема це стосується дітей. У сучасному світі товарно-грошових відносин часто навіть діти стають товаром. Так, у п’єсі розповідається історія про трьох студентів, які через злидні вирішили організувати свій бізнес, заснувавши агентство «Лелека», що надає послуги із сурогатного материнства. З одного боку, агентство пропонує «готових» дітей багатіям, яким простіше купити дитину, ніж народжувати її. З іншого – ¬надає можливість молодим дівчатам стати сурогатними матерями та отримати за це гроші. У виставі, на відміну від жорстокої реальності сучасного світу, все закінчується добре: молоді «бізнесмени» закохуються у дівчат, які народили дітей для клієнтів агентства, а багатії, у свою чергу, добровільно відмовляються від дітей. Тож, маємо «хеппі-енд» – новонароджені залишаються зі своїми молодими, розгубленими, але щасливими татусями й мамусями.
Створювали яскраві образи та намагалися передати настрій вистави студенти 1, 2, 4 та 5 курсів спеціальності «Театральне мистецтво»: Костянтин Кузьмін, Роман Капітанов, Юрій Тітов, Анна Акішина, Дмитро Бабчук, Анастасія Ляшиченко, Євген Козлов, Аліна Церпицька, Дмитро Федюкін, Юлія Мирошниченко, Ірина Левчук, Катерина Якимець, Елізабет Давідян.
Режисер та актори сподіваються, що їм пощастить донести до глядачів основну ідею п'єси: сімейні цінності є одними з найголовніших у житті людини.

Олена Кулініч

Схожі новини