Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках проекту «Взаємодія професійних компетенцій» тривають тренінги для студентів ЗНУ

У рамках проекту «Взаємодія професійних компетенцій» тривають тренінги для студентів ЗНУ

22.04.2016 08:04 Все Факультети Біологічний Економічний Соціальної педагогіки та психології відділ довузівської підготовки профорієнтації та працевлаштування економічний факультет біологічний факультет факультет соціології та управління тренінг

Задля того, аби побудувати успішну кар’єру в сучасному світі, потрібно не лише мати якісні знання, але й володіти професійними навичками. Зокрема, випускникам провідних вищих навчальних закладів варто вміти налагоджувати ефективну взаємодію в колективі, володіти основами тайм-менеджменту та навичками презентації своїх умінь і здібностей.

Навчити цьому студентів старших курсів – одне із завдань загальноуніверситетського проекту «Взаємодія професійних компетенцій». За ініціативи співробітників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, магістранти факультету соціальної педагогіки та психології вже провели низку тренінгів на різних факультетах ЗНУ, спрямованих на формування корисних навичок у студентської молоді. Так, на цьому тижні студенти факультету СПП зустрілися з представниками факультету соціології та управління, а також – економічного і біологічного факультетів. На всіх заходах була присутня начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська. Юлія Анатоліївна розповіла про мету та завдання, яку ставили перед собою співробітники її відділу, ініціюючи проведення в ЗНУ низки тренінгів. Зокрема. під час таких зустрічей представники різних факультетів і структурних підрозділів вишу мають змогу обмінятися корисними знаннями та навичками. Також у заходах активну участь взяли фахівці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксана Булавіна та Ірина Зобова.
Під час зустрічі з третьокурсниками економічного факультету студентки факультету СПП Анна Динда та Катерина Зайченко провели тренінг на тему: «Технологія самопрезентації як спосіб активної взаємодії у процесі співбесіди». Крім того, для четвертокурсників цього ж факультету представниця факультету СПП Ольга Тарадюк провела тестування для визначення особистісного профілю студентів, що допоможе їм у майбутньому враховувати свої сильні та слабкі сторони й усвідомлено підійти до вибору професійної діяльності.
На факультеті соціології та управління студентки факультету СПП Ольга Тарадюк і Ксенія Швець влаштували тренінг та тестування для студентів 4 курсу на тему «Мистецтво комунікації: формування навичок ефективної взаємодії».
Крім того, Ольга також завітала на біологічний факультет, аби провести там тестування для визначення особистісного професійного профілю для студентів 5 курсу, які незабаром завершать навчання у виші.
Усі студенти, присутні на тренінгах, відзначили їхню інформативність, цікавість та корисність. Так само задоволеними участю в проекті залишилися представники науково-викладацького складу університету – заступники деканів із профорієнтаційної роботи: Юлія Скорнякова (економічний факультет), Олег Бондаренко (ФСУ) і Валерій Горбань (біологічний факультет). Вони подякували представникам відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування і студенткам факультету соціальної педагогіки та психології.

Таміла Тарасенко

Схожі новини