Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі відбулися змагання з природничого брейн-рингу

В Економіко-правничому коледжі відбулися змагання з природничого брейн-рингу

25.04.2016 13:47 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж навчання брейн-ринг

21 квітня в Економіко-правничому коледжі відбувся другий, заключний, етап природничого брейн-рингу «Що? Де? Коли?». У заході взяли участь 7 студентських команд та одна – викладачів. Така форма оцінки знань студентів ЕПК як інтелектуальне змагання є традиційною для коледжу.

На початку заходу викладач біології та хімії Ольга Учуєва привітала всіх присутніх і побажала їм успіхів. Вона ознайомила учасників з правилами гри, оголосила назви команд та представила журі у складі студентки 1 курсу спеціальності «бухгалтерський облік» Валерії Герасименко та студенток 2 курсу спеціальності «видавнича справа та редагування» Ірини Горчакової й Анастасії Шевченко.
У брейн-рингу з природничих дисциплін взяли участь групи: К 34-15 – назва команди «Знатоки», К 51-15 – «Нейтрон», К 14-15 – «Бластомери»; К 35ф-15 – «Ампери»; К 11-15 і К 13-15 – «Аморфатум»; К 12-15 – «Фініки» та К 33-15 – «Віруси». Крім того, до участі в заході приєдналася команда викладачів під назвою «Безумные преподы», до складу якої увійшли Анна Бєлоус, Максим Носик, Наталія Калашнікова, Ірма Федючок та Лілія Козак. Під час першого етапу брейн-рингу команди мали змогу перевірити свої знання з біології та екології. Протягом однієї хвилини вони мали дати відповіді на запропоновані їм питання. Студентки групи К 35ф-15 Ауріка Корноголуб та Юлія Полякова допомагали ведучим збирати відповіді та слідкувати за виконанням учасниками правил гри. Під час змагання панувала напружена атмосфера, кожна команда намагалася надавати якомога більше правильних відповідей та заробити за це бали.
Так, на першому етапі конкурсу найбільшу кількість балів набрали команди: «Ампери» – 9,5 балів та «Безумные преподы» – 9 балів.
Під час наступного етапу студенти та викладачі проявили свої знання та вміння з фізики. Викладач фізики та астрономії Світлана Ткаченко ставила запитання, котрі вимагали логічного осмислення. Найкращий результат показали команди груп К 35ф-15 «Ампери» – 11 балів та К 33-15 «Віруси»– 10 балів.
Наприкінці заходу журі підрахувало загальний бал кожної команди. Переможцем стала команда групи К 35ф-15 «Ампери». Вони отримали від викладачів природничих дисциплін сертифікати на 11 балів, які зможуть додати до скарбнички своєї академічної успішності. 2 місце посіли «Безумные преподы», а 3 – поділили між собою команди груп К 33-15 «Віруси» і К 14-15 «Бластомери».
Студентам дуже сподобалися питання кожного етапу брейн-рингу, адже вони не тільки перевірили свої знання, але й здобули нові, дізнавшись багато корисної інформації.

Юлія Канзеба

Схожі новини