Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЕПК Ірина Єгіазарова – серед кращих учасників Всеукраїнської олімпіади з української мови

Студентка ЕПК Ірина Єгіазарова – серед кращих учасників Всеукраїнської олімпіади з української мови

26.04.2016 10:05 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж олімпіада перемога

20-22 квітня на базі Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету відбувся ІІІ (заключний) етап VІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. У мовному турнірі взяли участь 33 студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації з 22 областей України. ЗНУ на заході гідно представила студентка Економіко-правничого коледжу Ірина Єгіазарова.

Творчі змагання пройшли за сприяння і під керівництвом представників Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти та Всеукраїнської спілки голів обласних методичних об’єднань викладачів української філології – громадської організації, одне із завдань діяльності якої є патріотичне виховання української молоді. До програми олімпіади увійшли пізнавально-розважальні заходи для студентів та викладачів: квест «Наша мова барвінкова», знайомство «За чашкою чаю», відвідування народного дому «Просвіта», концерт академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» в обласній філармонії, ознайомлення з історичними та культурними пам’ятками Хмельниччини.
І, звісно, на всіх учасників олімпіади чекала напружена боротьба та цікаві різнопланові творчі завдання з української мови.
За спільним рішенням журі олімпіади вперше запроваджено номінацію «За високий рівень грамотності», у якій відзначили студентку 2 курсу спеціальності соціальна педагогіка Економіко-правничого коледжу ЗНУ Ірину Єгіазарову (викладач української мови – Наталя Труш). Іра найкраще впоралася з орфографічно-пунктуаційним практикумом, а у загальному заліку посіла 4 місце з результатом 70,2 бали, поступившись переможниці лише у 1,3 балів.
Колектив Економіко-правничого коледжу ЗНУ щиро вітає Ірину, яка продемонструвала під час напруженої конкурентної боротьби блискучі знання рідної мови та виборола заслужену перемогу – диплом «За високий рівень грамотності»!

Економіко-правничий коледж

Схожі новини