Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Цьогорічних вступників привітав Торговий коледж ЗНУ

Цьогорічних вступників привітав Торговий коледж ЗНУ

25.04.2016 10:47 Торговий коледж профорієнтаційна робота день відкритих дверей абітурієнти

23 квітня у Торговому коледжі Запорізького національного університету відбувся «День відкритих дверей». Абітурієнти та їхні батьки змогли ознайомитися із широким спектром освітніх послуг, які пропонує Торговий коледж ЗНУ. Чимало вступників, з різних шкіл міста й області, завітали сюди, аби дізнатися більше щодо навчання за наступними спеціальностями: «Товарознавство і комерційна діяльність», «Виробництво харчової продукції», «Маркетингова діяльність», «Бухгалтерський облік».

Директор Олександр Олійник, зазначив, що Торговий коледж – це державний навчальний заклад зі сталими традиціями викладання. У цьому році він відсвяткував почесний 75-річний ювілей. І щороку десятки наших випускників з легкістю працевлаштовуються як конкурентноспроможні фахівці на ринку праці. Чимало з них працює на підприємствах торгівлі, в закладах громадського харчування, в приватних кампаніях.
Особливу увагу присутніх Олександр Леонтійович звернув на те, що у Торговому коледжі відкрили нову спеціальність – «Маркетингова діяльність». А також згадав, що в цьому році поновили набір на спеціальність «Бухгалтерський облік» на базі неповної загальної середньої освіти.
Більш детально з правилами прийому присутніх ознайомила завідувач денним відділенням Вікторія Турченко. Вона акцентувала увагу на тому, що в коледжі працюють підготовчі курси, для тих хто бажає підвищити свої знання перед вступними випробуваннями.
Майбутні вступники та їхні рідні мали можливість прослухати презентації чотирьох спеціальностей та поспілкуватися із керівництвом, викладачами і студентами навчального закладу. Особливо зацікавила абітурієнтів можливість подальшого навчання на старших курсах Запорізького національного університету.

Торговий коледж

Схожі новини