Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Кубок ректора ЗНУ виграла команда факультету журналістики

Кубок ректора ЗНУ виграла команда факультету журналістики

26.04.2016 15:42 Все Факультети Кубок ректора міні-футбол всі факультети ЕПК спорт спортивно-оздоровчий комплекс

У Запорізькому національному університеті постійно піклуються про здоровий спосіб життя, гарну фізичну форму, активність молоді. І особливою популярністю серед студентів-спортсменів користується футзал. Відтак, провідною подією року залишається на сьогодні Кубок ректора ЗНУ з міні-футболу між факультетами, який в оновленому форматі вже чотири роки поспіль проходить у виші.

Одним із нововведень змагань за ініціативи близько 20 членів команди «Надія-ЗНУ» (студентів факультету фізичного виховання) залишається умова включити до збірної кожного факультету, непрофільного спортивній галузі, по одному досвідченому футболісту із самої «Надії-ЗНУ». Це й надає змаганням особливої інтриги у визначенні фаворитів Кубку, підвищує напруження гри. Не стали виключенням і цьогорічні змагання: кожна група та тур йшли сильно та рівно, а у фіналі в інтригуючому двобої зійшлися достойні суперники – команда ЕПК та факультету журналістики. Майже весь матч рахунок стійко тримався нулів і лише ближче до фіналу журфак таки відкрив його, чим і закріпив свою перемогу в турнірі – він вперше за історію проведення змагань став володарем Кубку ректора.
Привітали призерів й учасників змагань із їхніми спортивними досягненнями представники адміністрації Запорізького національного університету та спортивно-оздоровчого комплексу зокрема. Так, ректор ЗНУ Микола Фролов під час спортивних урочистостей відзначив: «Мені приємно привітати вас із завершенням турніру з міні-футболу. Із великим задоволенням я поздоровляю й команду-переможця від факультету журналістики, й абсолютно усіх інших призерів змагань. Своєю зразковою грою ви довели той факт, що спорт єднає нас. Дарує нам оптимізм та енергію. Тож наш Запорізький національний університет залишається найкращим не тільки в нашому рідному місті, але й у світі!».
Почесну місію вручення фіналістам грамот і медалей виконав проректор ЗНУ з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура. Крім того, ректор ЗНУ Микола Фролов вручив капітанові команди факультету журналістики Антону Осадчуку кубок турніру та сертифікат на право перегляду командою 4 травня матчу полуфіналу Ліги Чемпіонів між «Реал Мадрид» і «Манчестер Сіті» в спортивній кав’ярні.
У свою чергу, самі спортсмени також подякували організаторам за проведення цієї важливою і масштабної події спортивного життя ЗНУ. Зокрема, Антон Осадчук вручив пам’ятні медалі турніру з міні-футболу як знак вдячності його організаторам та ідейним натхненникам – ректору ЗНУ Миколі Фролову, проректорові Олександру Гурі та директору спортивно-оздоровчого комплексу Михайлу Протасу.
Під час фінальних урочистостей нагородили й кількох талановитих футболістів турніру. А саме: кращого воротаря – Володимира Левака (Економіко-правничий коледж), кращого захисника – Яссина Ессаргени (факультет менеджменту), кращого нападника – Олександра Городецького (математичний факультет), кращого гравця – Володимира Теслю (факультет фізичного виховання).
Головний суддя змагань Юрій Арестенко відзначив, що всі команди двох груп (А та Б) протягом 5 турів, двох півфіналів та фіналу працювали сильно та показово. Не менш завзято підтримували своїх фаворитів й вболівальники. Юрій Геннадійович подякував і яскравій Групі підтримці всіх спортивних заходів, які проходять у Запорізькому національному університеті. Варто підкреслити, що саме цей новий пілотний проект було здійснено за підтримки Центру культури ЗНУ та студентської ради факультету фізичного виховання. Постановниками номерів Групи підтримки ЗНУ "Черлідери" стали Катерина Черниш та Аліна Іваненко.
Також головний суддя оприлюднив і підсумкові результати турніру. Так, до групи А були включені: факультет фізичного виховання, менеджменту, соціології та управління, журналістики, математичний, фізичний. А до групи Б – Економіко-правничий коледж, економічний факультет, біологічний, юридичний, факультет іноземної філології та історичний.
Таблиця розіграшу продемонструвала першість у групі А факультету журналістки та «срібні» показники факультету менеджменту (до речі, саме вони стали минулорічними володарями Кубку ректора). У свою чергу, в групі Б стали першими футболісти ЕПК, тоді як за ними з близькою кількістю балів крокували спортсмени біологічного факультету.
Коментуючи гру своєї команди-володаря Кубку ректора-2016, капітан Антон Осадчук (факультет журналістики, єдина командна форма синього кольору) відзначив, що всі гравці проявили спортивні таланти напрочуд яскраво. Цього року їм допомагав «шефською» підтримкою студент факультету фізичного виховання Володимир Тесля з «Надії-ЗНУ», а в команді непогано відпрацювали Данило Валуєв, Тимур Дубачинський, Олексій Горда та інші футболісти.
Отже, Кубок ректора з міні-футболу – 2016 вкотре продемонстрував фаворитність міні-футболу як одного з найулюбленіших видів спорту студентської молоді та, звичайно, всіляку організаційну підтримку цих починань адміністрацією вишу, котра побажала тільки нових перемог і злетів спортсменам і в їхніх прийдешніх починаннях.

Марія Канцелярист