Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ беруть участь у заходах, присвячених 30-річчю Чорнобильської трагедії

Студенти юридичного факультету ЗНУ беруть участь у заходах, присвячених 30-річчю Чорнобильської трагедії

27.04.2016 09:50 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

26 квітня світ відзначає сумну дату – 30-ту річницю аварії на ЧАЕС. Не могли пройти осторонь цієї дати і студенти юридичного факультету. За підтримки декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць провели круглий стіл, присвячений 30-й річниці Чорнобильської катастрофи. Варто зазначити, що подібні заходи на факультеті проходять вже не вперше.

Студенти та викладачі обговорили різні питання екологічної безпеки, соціального захисту ліквідаторів-чорнобильців та пенсійного забезпечення інвалідів з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасники засідання також акцентували увагу на актуальності теми безпеки в умовах глобалізаційних та інтеграційних процесів в Європі та у світі. Було зазначено, що трагедії техногенного характеру неминуче впливають на все людство, а Чорнобильська катастрофа та подібні їй мають стати уроком для всіх. Відтак, проведення подібних круглих столів значно розширює простір наукового пізнання, а також сприяє накопиченню, а головне – втіленню в Україні європейського досвіду у галузі екологічної політики та техногенної безпеки.
Після закінчення засідання круглого столу відбулося покладання квітів до монументу біля Фонтану Життя на честь героїв-чорнобильців.

Юридичний факультет

Схожі новини