Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК вшанували пам'ять загиблих під час катастрофи на Чорнобильській АЕС

Студенти ЕПК вшанували пам'ять загиблих під час катастрофи на Чорнобильській АЕС

27.04.2016 12:57 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж виховна робота

26 квітня в актовій залі навчального корпусу №2 для студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ провели виховний захід, присвячений 30-й річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. Його підготували представники Студентської ради ЕПК під керівництвом заступника директора коледжу з виховної роботи Інни Кирилової. На початку заходу присутні студенти всіх спеціальностей коледжу переглянули відео-нагадування «Пам'ять про Чорнобиль». Вони вшанували хвилиною мовчання пам'ять про співгромадян, які загинули від чорнобильського лиха.

Ведучі, студенти Ольга Мішевська й Ігор Фісун, розповіли присутнім історію 30-річної давнини - подробиці Чорнобильської катастрофи, про її наслідки, про людські долі, скалічені атомною чумою. Усі, хто завітали на захід, були до глибини душі вражені почутим. Вони зазначили, що, пам’ятаючи про жахливі сторінки нашої історії, ми ніколи не повинні забувати про героїзм рятівників, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. Їхній подвиг назавжди закарбовано в літописі людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу. Відтак, саме їм присвятила ліричне виконання «Adagio» студентка Альона Чебукіна.
Трагедія Чорнобиля знайшла широке відображення у літературі. Представниці ЕПК Анастасія Преподобна, Наталія Ольховська та Євгенія Царегородцева прочитали тематичні вірші, який щемом і болем відізвалися у серцях учасників. Змістовною була й презентація фактів страшної аварії.
Кульмінацією заходу стала пісня «Нехай квітує Україна!» у виконанні студентки Тетяни Колєгової. Учасників зібрання закликали пам’ятати про трагедію на Чорнобильській АЕС та докладати зусиль, аби у світі більше ніколи не трапилася така страшна техногенна катастрофа.

Економіко-правничий коледж

Схожі новини