Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для учасників бізнес-інкубатора ЗНУ провели екскурсію на підприємство "Урожай"

Для учасників бізнес-інкубатора ЗНУ провели екскурсію на підприємство "Урожай"

27.04.2016 15:34 Все Факультети Економічний Економічний факультет бізнес-інкубатор екскурсія

25 квітня на економічному факультеті ЗНУ відбулося чергове засідання представників першого академічного бізнес-інкубатора в Запорізькій області «БІ-Запоріжжя». На засіданні були присутні: декан економічного факультету, професор Алла Череп, директор бізнес-інкубатору «БІ-Запоріжжя» Олександр Череп, Голова наглядової Ради «БІ-Запоріжжя» Юрій Петраш та інкубанти – учасники програми сприяння підприємцям-початківцям.

Цього разу засідання відбулося не у форматі семінару, як попередні рази, а у вигляді екскурсії на виробництво. Учасники «БІ-Запоріжжя» мали можливість відвідати ТОВ «Урожай» в м. Запоріжжі. Його директор Олексій Пучков розповів гостям історію становлення підприємства в 90-ті рр. та його подальший розвиток. На ринку структура працює вже 21 рік. Спікер наголосив, що із самого початку ідея пекарні «Урожай» відрізнялася від інших. На перше місце було поставлено три принципи: «якість, дисципліна, творчість». На відміну від інших міні-пекарень, тут було відразу закуплено найкраще іспанське обладнання, запрошено висококваліфікованих фахівців-технологів. Підприємство відразу сфокусувалося на питанні контролю якості всього виробничого процесу – від закупівлі борошна до видачі і доставки продукції.
Після завершення цікавої розповіді інкубанти мали змогу поставити запитання, на які Олексій Володимирович охоче відповідав. Питання були дуже різноманітні: екскурсантів цікавили чисельність працівників, організаційна структура управління підприємством, конкурентна боротьба, місця продажу готової продукції тощо.
Найбільше інкубантів вразила безпосередньо сама екскурсія. Вони відвідали всі цехи виробництва продукції. І навіть скуштували свіжовипечені круасани ТМ «Пан круасан». Наприкінці заходу Олексій Володимирович ще раз нагадав правило свого успіху, а саме: «не боятися ризикувати». Інкубанти подякували організаторам і та колективу ТОВ «Урожай» за цікаву та змістовну екскурсію.

Економічний факультет

Схожі новини