Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели англомовний тренінг із визначення аудиторії професійних проектів

29.04.2016 09:18 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології тренінг міжнародна діяльність

28 квітня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ відбувся англомовний тренінг «Who is the audience of your professional projects and how to work with it effectively?» («Хто є аудиторією ваших професійних проектів і як ефективно з нею працювати?»). Тренерами на заході стали доценти факультету Маріанна Ткалич та Ольга Іщук.

Тренінг «Who is the audience of your professional projects and how to work with it effectively?» провели в рамках роботи студентської наукової проблемної групи «Психотерапія в англомовному світі». Під час заходу його учасники розглянули доцільність аналізу професійної аудиторії, на яку розраховано науково-дослідний чи науково-практичний проект. Також вони проаналізували основні категорії особливостей аудиторії, запропонували моделі питань, які варто враховувати при взаємодії з аудиторією слухачів проектів.
Студенти розробили та презентували власні проекти впровадження програми нематеріального стимулювання праці персоналу підприємства. Доповідачі дуже творчо підійшли до створення та моменту впровадження власних проектів. Варто відзначити, що презентація власних доробків відбувалася виключно англійською мовою.
Учасники тренінгу дякують за підтримку ініціативи декану факультету соціальної педагогіки та психології, доценту Ользі Пономаренко та завідувачу кафедри практичної психології, доценту Наталі Губі.
Також організатори тренінгу висловлюють подяку всім його учасникам за активність, цікавість та бажання самовдосконалення як на професійному, так і на особистісному рівні.

Ольга Іщук,
доцент кафедри практичної психології