Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет та Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги уклали угоду про співпрацю

Юридичний факультет та Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги уклали угоду про співпрацю

04.05.2016 14:51 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

28 квітня на базі Запорізького регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в рамках Дня відкритих дверей відбулася зустріч з метою презентації основних напрямків роботи центру та залучення майбутніх випускників юридичного факультету до проходження практики та подальшого працевлаштування.

На зустрічі були присутні декан юридичного факультету, заслужений юрист України, професор Тетяна Коломоєць, заступник декана юридичного факультету з профорієнтаційної роботи, професор Ілля Сквірський, доцент кафедри історії і теорії держави та права Олександр Ганзенко та студенти 2 курсу юридичного факультету Запорізького національного університету.
Під час зустрічі представники першого місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги презентували основні напрямки своєї роботи.
Про надання правової допомоги Регіональним центром розповіли його директор Павло Наливайко, начальник відділу організації з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Антонцев та начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Олександр Гришин.
Головний спеціаліст відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Тетяна Лактіонова та провідний спеціаліст відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Запорізькій області Ірина Михайлік прокоментували розвиток системи надання безоплатної правової допомоги - концепцію бюро правової допомоги (рівний доступ до правосуддя, доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України). Діяльніть місцевих центрів (на базі Першого запорізького місцевого центру) щодо доступу громадян до первинної та вторинної правової допомоги висвітлила директор першого запорізького місцевого центру з НБВПД Ольга Бородіна.
Також директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Запорізькій області Павло Наливайко повідомив, що у Запорізькій області з 1 липня 2016 року розпочнуть свою роботу 17 бюро правової допомоги у: м.Василівка, смт. Веселе, смт. Велика Білозерка, м. Вільнянську, м.Гуляйполе, м. Кам’янка Дніпровська, смт. Куйбишеве, смт. Михайлівка, смт. Новомиколаївка, м. Оріхові, м. Пологи, смт. Приазовському, м. Приморську, м. Токмаку, смт. Чернігівка, смт. Якимівка та м.Енергодарі.
У новостворених бюро громадянам надаватимуть безоплатну правову допомогу – первинну (надання правової інформації; надання консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до безоплатної вторинної правової допомоги). Категорії осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу визначені у ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Перш за все, це - малозабезпечені громадяни, інваліди, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, безпритульні діти, діти, які можуть стати або стали жертвами насильства в сім’ї, пенсіонери, переселенці, учасники АТО та сім’ї загиблих воїнів, та інші категорії осіб, визначені у законі.
Під час обговорення питань спільним рішенням було укладено договір співпраці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з юридичним факультетом ЗНУ.

Юридичний факультет

Схожі новини