Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів ЗНУ закликали до участі у волонтерській діяльності

Студентів ЗНУ закликали до участі у волонтерській діяльності

05.05.2016 09:29 Все Факультети Журналістики факультет журналістики зустріч волонтерська діяльність

Нещодавно до Запорізького національного університету завітала відома запорізька волонтерка й захисниця тварин Олеся Кулик. Під час зустрічі зі студентами факультету журналістики вона розповіла про власну благодійну діяльність, спрямовану на допомогу тваринам та птахам. Також гостя закликала всіх тих, кому не байдужий стан природи, долучатися до волонтерського руху.

За словами Олесі, вже 8 років вона допомагає безхатнім і скаліченим тваринам та птахам, забезпечуючи їх всім необхідним для нормального життя: «Якось мені довелось тримати в холодильнику м'ясо померлих тварин, адже деякі птахи харчуються виключно ним, і, хоч яку відразу я би не відчувала, доводиться переборювати себе та робити це знову і знову», – розповіла захисниця тварин.
За власний кошт дівчина утримує 60% підопічних притулку для безхатніх тварин, інші 40% – це допомога добровольців. Саме тому вона звертається із закликом про допомогу до всіх охочих: у притулку із вдячністю приймуть крупи, пелюшки, корм для тварин тощо. Але волонтери не лише лікують тварин та доглядають за ними, але й знаходить їм новий дім. Так, за весь час діяльності Олесі нових господарів здобули близько 2000 підопічних. Також Олеся Кулик займається організацією та проведенням суботників на о. Хортиця.
Гостя поділилася із представниками факультету журналістики своїми планами на майбутнє, зокрема вона розповіла про організацію акцій «Урок доброти» та «Подаруй птаху небо».

Влада Москвітіс,
гр. 3315-3,