Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Україно-швейцарський центр «Англійська для малюків» випустив три групи маленьких слухачів

Україно-швейцарський центр «Англійська для малюків» випустив три групи маленьких слухачів

05.05.2016 11:13 Центр інтенсивного вивчення іноземних мов

25 та 26 квітня в Україно-швейцарському центрі «Англійська для малюків» Запорізького національного університету відбулися випускні заняття, де були присутні батьки та всі охочі. Маленькі слухачі трьох груп отримали свої другі сертифікати, оскільки вони навчаються вже другий рік поспіль.

На заході були присутні також викладачі, директор центру Наталя Костенко та проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук.
Учні трьох груп (викладач - Рашель Фаріа) продемонстрували свої знання та навички, які вони здобули за рік навчання в центрі. Діти успішно опанували другий рівень навчання, якій тривав 8 місяців (з жовтня 2015 до квітня 2016). Під час заняття діти відповідали на запитання вчителя, виконували завдання на перевірку засвоєних знань, співали, розповідали про те, ким працюють їхні батьки англійською мовою.
Також діти грали в улюблені ігри, а головне – продемонстрували свої навички читання та письма. Заняття були проведені виключно англійською мовою. Наприкінці заходу маленькі слухачі центру отримали окрім сертифікатів про успішне закінчення навчання ще й заохочувальні подарунки.

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов

Схожі новини