Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кандидат на посаду голови Студентської ради ЗНУ Антон Назаренко розповів про свою передвиборчу програму

Кандидат на посаду голови Студентської ради ЗНУ Антон Назаренко розповів про свою передвиборчу програму

05.05.2016 14:58 Все Факультети Студентська рада ЗНУ дебати

Сьогодні відбулася зустріч студентства з кандидатом на посаду голови Студентської ради ЗНУ – студентом 2 курсу факультету соціології та управління Антоном Назаренком. Претендент представив свою передвиборчу програму та команду, яка готова її реалізувати, а також відповів на запитання присутніх у студентській аудиторії.

Модератором заходу в. о. голови Студентської ради ЗНУ Владислав Бандровський. Він повідомив присутніх про мету цього заходу і розповів про створення студентської виборчої комісії у складі чотирнадцяти осіб під головуванням Наталії Панасюри (ЕПК). Також був окреслений формат проведення зустрічі та регламент виступу кандидата. Участь у засіданні від ректорату університету також взяла помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова.
Претендент на посаду голови Студради університету представив своє бачення завдань студентського самоврядування: захист прав та інтересів студентів (право на навчання, розвиток творчих здібностей тощо), а також захист цінностей студентства.
Антон Назаренко оголосив склад своєї команди та напрями діяльності представлених тут секторів. До її складу увійшли: Ольга Попова (3 курс, юридичний факультет) та Юлія Юргіна (4 курс, ФСУ) – кандидати на посаду заступників голови Студентської ради ЗНУ, Марія Пересипко (2 курс, ФСУ) – кандидат на посаду секретаря Студради університету, Олександра Баркова (2 курс, філологічний факультет) – кандидат на посаду голови сектору соціально-масових комунікацій, Владислав Бандровський (3 курс, юридичний факультет) – кандидат на посаду голови правового сектору, Владислав Сердюков (3 курс, факультет менеджменту) – кандидат на посаду голови культурно-масового сектору, Юлія Порада (4 курс, ФІФ) – кандидат на посаду голови соціального сектору, Владислав Сахабутдінов (1 курс, факультет фізичного виховання) – кандидат на посаду голови спортивного сектору, Надія Квітка (3 курс, ФСУ) – кандидат на посаду голови міжнародного сектору, Іван Гнатуша (4 курс, юридичний факультет) – кандидат на посаду голови сектору зовнішніх зв’язків, Анастасія Долгополова (3 курс, біологічний факультет) – кандидат на посаду голови навчального сектору, Олександр Скрипка ( 5 курс, історичний факультет) – претендент, який має продовжити керувати побутовим сектором, Анна Югріна (4 курс, біологічний факультет) – відповідальна особа за Регіональний розвиток ЗНУ та Оксана Вітковська (4 курс, економічний факультет) – координатор іміджевих, розважальних та культурних проектів.
Кандидат на посаду голови Студради ЗНУ також наголосив, що нову команду він бачить як «команду проектів», адже вона сформована із представників різних факультетів, які мають неабиякий досвід у реалізації різноманітних молодіжних ідей. Відтак, усі нові та корисні ідеї мають бути втілені у життя студентського колективу, і не тільки ідеї очільників секторів, а й ті, які мають і бажають здійснити сьогодні представники усіх факультетів нашого вишу. Адже саме такий підхід активу студентського самоврядування, на думку нової команди претендентів, сприятиме підвищенню якості життя студентського колективу і допоможе реалізувати його творчий потенціал.
Антон Назаренко також відповів на низку запитань, що цікавили його виборців. Вони стосувалися виконання поточних завдань новою Студрадою ЗНУ і пріоритетів у роботі нової команди тощо. Йшлося і про падіння інтересу та інертність студентів стосовно громадської та культурної діяльності. У цьому ракурсі Антон, як майбутній голова студентського самоврядування, наголосив, що інтерес студентів можливо стимулювати лише через пропозиції реалізувати саме для них цікаві задуми і проекти, чому і буде сприяти нова команда.
Він також зауважив, що існує ризик того, що не всі задумані у рамках діяльності секторів проекти можуть зацікавити широке коло студентів ЗНУ, однак активісти секторів докладуть усіх зусиль, аби зробити їх цікавими та корисними і, водночас, урахувати інтереси та побажання представників факультетів та ЕПК. Йшлося також про методи координації та управління діяльністю студрад факультетів: у цьому напрямі Антон прагне формувати спільну платформу, яка об’єднає студентів та активістів студентських рад.
Наостанок екс-голова Студради ЗНУ Анна Югріна підтримала кандидата на цю посаду. До речі, наступного навчального року вона продовжуватиме свою діяльність у складі нової Студради нашого вишу.
Ознайомитися із передвиборчою програмою кандидата на посаду голови Студентської ради ЗНУ та проектами, які пропонують сектори можна на сторінках Студентської ради ЗНУ ВКонтакті та на Фейсбук (http://vk.com/studradaznu, https://www.facebook.com/profile.php?id=100010721170012&fref=ts )
Вибори голови Студентської ради ЗНУ відбудуться 12 травня за новими правилами – шляхом прямого голосування. У приміщенні 5 навчального корпусу розміщуватимуться скриньки для бюлетенів і кожен представник студентської спільноти університету, завітавши сюди з 9.00 до 17.00 може зробити свій вибір.

Олена Хлистун

Схожі новини