Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Квест «Чарівний світ» об’єднав студентів економічного факультету

Квест «Чарівний світ» об’єднав студентів економічного факультету

05.05.2016 16:36 Все Факультети Економічний економічний факультет дозвілля

4 травня на економічному факультеті ЗНУ влаштували квест «Чарівний світ», в якому змогли взяли участь всі охочі студенти та викладачі. Організатором квесту виступив студентський актив економічного факультету, а саме: наукова школа «Зелена економіка», Наукове товариство студентів та аспірантів, докторантів і молодих вчених економічного факультету та студентська рада факультету. Студентам допомагали в організації заходу декан економічного факультету Алла Череп, заступник декану з наукової роботи Юлія Шевченко та доцент кафедри управління персоналом на маркетингу Олександр Череп.

Змагання відкрила декан факультету Алла Череп, яка схвалила вміння студентів поєднувати науку та спортивні змагання, а також побажала всім наснаги та успіхів. В інтелектуальному квесті взяли участь майже 30 студентів, із яких сформували 5 команд.
Кожна з них мала пройти ланцюг завдань, який складався з 9 станцій з веселими та цікавими задачами: задля їх вирішення необхідно було показати свої таланти, зокрема розсмішити коміка, знайти необхідний замок серед великої кількості інших, розміщених на мостах, тощо. Усі завдання були орієнтовані на виявлення спритності, кмітливості та інтелектуальних здібностей учасників.
У результаті запеклої боротьби перемогу отримала команда № 5. Команда № 2 прийшла другою, хоча першу половину квесту суттєво випереджала всі інші. Переможці отримали грошовий приз, а всі учасники захопливих змагань отримали солодкі сюрпризи та Почесні грамоти.

Майя Оніщенко,
економічний факультет

Схожі новини