Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ до Дня Перемоги над нацизмом провели щорічний крос

У ЗНУ до Дня Перемоги над нацизмом провели щорічний крос

06.05.2016 11:51 ЗНУ спорт крос

5 травня студенти Запорізького національного університету взяли участь у забігу на дистанцію 500 метрів. Цей крос його організатори, представники Спортивно-оздоровчого комплексу, приурочили до 71-ї річниці Перемоги над нацизмом та до Дня пам’яті та примирення.

Відбувався крос у парку поблизу Запорізького обласного театру ляльок. На початку заходу до учасників звернулися директор Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайло Протас, його заступник Олександр Петренко та головний суддя спартакіади ЗНУ Сергій Жестков.
Оскільки спортивний захід мав символічний характер, переможців кросу не визначали.
Участь у спортивному заході взяли 12 факультетів (крім факультету фізичного виховання), по 10 осіб від кожного. На фініші юних спортсменів зустрічали куратори груп їх факультетів та вручали композиції з повітряних кульок у вигляді квітів.
Також усі учасники заходу прийшли до Монументу пам’яті студентам, викладачам і співробітникам Запорізького педагогічного інституту, які були учасниками Другої світової війни. Честь покласти квіти до пам’ятника випала переможцям минулорічної спартакіади в особистому заліку.