Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у заходах до Дня перемоги над нацизмом

Представники ЗНУ взяли участь у заходах до Дня перемоги над нацизмом

Представники ЗНУ взяли участь у заходах до Дня перемоги над нацизмом
06.05.2016 14:19 ЗНУ мітинг-реквієм

Сьогодні, 6 травня, з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом біля пам’ятника танковому екіпажу Героя Радянського Союзу М.Я. Яценка відбувся урочистий мітинг-реквієм. Участь у ньому взяли і представники адміністрації Запорізького національного університету – перший проректор Олександр Бондар та помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, а також викладачі та студенти юридичного, історичного, економічного та інших факультетів нашого вишу.

З самого ранку площа перед пам’ятником майоріла квітами, паперовими червоними маками, жовто-блакитними стягами та повітряними кульками, багато школярів завітали на мітинг у шарфах кольору прапора. А біля самого монументу молоде покоління солдатів несло почесну варту.
Розпочався захід під урочисті звуки гімну України, продовжився – хореографічною постановкою під композицію «Балада про мальви» на слова Богдана Гури та музику Володимира Івасюка.
Зі словами вдячності та визнання героїчного подвигу, звернулися до ветеранів Другої світової представники міських та районних органів влади, учасники АТО та самі ж ветерани: перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, голова Олександрівської районної адміністрації Валерій Мостовий, депутат ЗОДА Микола Володьков, ветеран Другої світової війни Володимир Волобуєв та майор, учасник АТО Андрій Воронов.
Вони побажали усім ветеранам міцного здоров’я, довгих років життя, стійкості та непереборної сили волі. А прийдешнім поколінням – ніколи не забувати їхнього подвигу, щоденно дякувати за світле небо над головою та своє життя на цій планеті, а також брати приклад з їх незламності та прагнення мати краще майбутнє для себе та своїх синів, дочок, онуків.
Школярі дарували ветеранам і присутнім вокальні номери та декламували вірші. Також хвилиною мовчання було вшановано пам'ять усіх тих, хто не повернувся зі страшної війни 1939-45 рр.
Після завершення мітингу-реквієму всі охочі вручили ветеранам квіти та подарунки, а представники різних організацій міста поклали квіти до пам’ятника танковому екіпажу Героя Радянського Союзу М.Я. Яценка. Від нашого університету кошик з квітами до пам’ятника поклали перший проректор Олександр Бондар та помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини