Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Баскетболісти ЗНУ здобули ІІ місце Відкритого кубку ЗНУ до Дня Пам’яті

Баскетболісти ЗНУ здобули ІІ місце Відкритого кубку ЗНУ до Дня Пам’яті

Баскетболісти ЗНУ здобули ІІ місце Відкритого кубку ЗНУ до Дня Пам’яті
06.05.2016 14:37 Відкритий кубок ЗНУ до Дня пам’яті та примирення баскетбол

У ЗНУ завершилися триденні змагання із баскетболу – Відкритий кубок ЗНУ до Дня пам’яті та примирення. Нагадаємо, що учасниками турніру стали студентські команди чотирьох українських вишів: ЗНУ, Національної металургійної академії України (м. Дніпропетровськ), Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету (м. Чернівці) та Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького (м. Мелітополь). Баскетболісти ЗНУ посіли ІІ місце, а перемогу і кубок ігор дружби здобули дніпропетровські спортсмени.

Баскетбольні ігри проходили за круговою системою. Першого дня змагань відбулися дві зустрічі: між командами НМетАУ та ЧТЕІ КНТЕУ, зустріч завершилася перемогою чернівецьких студентів із рахунком 80:83, а також – між ЗНУ та МДПУ, де перемогу здобули спортсмени нашого університету – 196:97. У другий день ігор пам’яті відбулися зустрічі команд НМетАУ – МДПУ (відповідно 122:63) та ЗНУ – ЧТЕІ КНТЕУ (99:86). В останній день за перемогу змагалися між собою ЧТЕІ КНТЕУ – МДПУ (95:102) та ЗНУ – НметАУ (71:94).
Так, місця у турнірній таблиці розподілилися наступним чином:
І місце – НметАУ (Дніпропетровськ);
ІІ місце – ЗНУ (Запоріжжя);
ІІІ місце – МДПУ (Мелітополь);
ІVмісце – ЧТЕІ КНТЕУ (Чернівці).
Під час урочистого закриття Відкритого кубку ЗНУ, присвяченого Дню Пам’яті, учасників змагань привітали і вручили нагороди проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук, директор Спротивно-оздоровчого комплексу університету Михайло Протас та його заступник Олександр Петренко.
Вітаючи учасників турніру та переможців, Геннадій Миколайович побажав баскетболістам спортивних успіхів і запросив завітати на наступні змагання, які будуть ювілейними – адже наш виш готуватиметься до 10-го Відкритого кубку пам’яті. Організатори також планують зробити захід широкомасштабним і запросити до участі велику кількість команд із різних регіонів нашої країни.
Усі учасники цьогорічного Кубку отримали грамоти, а переможці – медалі за перші три місця. Окрім того, кращі гравці баскетбольних команд були відзначені окремо – грамотами та пам’ятними подарунками від організаторів турніру.
За перебігом подій у залі спостерігав президент федерації баскетболу Запорізької області Валерій Елькінсон. Організатори та учасники турніру відзначили дружню атмосферу, у якій відбувалися змагання, та високий рівень організації.
Головний суддя змагань, яким традиційно виступає арбітр національної категорії Петро Драган, як представник обласної федерації баскетболу наголосив: «Ми усі вдячні керівництву ЗНУ та Спортивно-оздоровчого комплексу за можливість зустрітися на змаганнях такого роду, адже сюди з’їжджаються представники студентських баскетбольних команд із віддалених від Запоріжжя регіонів, а наступного року планується розширити цю географію. Турнір до Дня пам’яті надає студентам можливість дружнього спілкування, а також дозволяє підвищувати власну спортивну майстерність».

Олена Хлистун

Схожі новини