Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ долучився до акції «Єдність в ім'я Перемоги»

ЗНУ долучився до акції «Єдність в ім'я Перемоги»

06.05.2016 14:43

Сьогодні, 6 травня, представники ЗНУ взяли участь у велоестафеті в рамках Обласної молодіжної акції «Єдність в ім'я Перемоги». Її проводив Обласний центр патріотичного виховання молоді. Учасники естафети від Запорізького національного університету зустрілися біля спортивно-оздоровчого комплексу вишу і вирушили на загальний збір до Обласного академічного музично-драматичного театру ім. В. Магара.

Метою акції організатори назвали об'єднання людей різних поколінь навколо ідеї єдності, перемоги та миру. Варто відзначити, що у велоестафеті від ЗНУ взяли участь кандидат педагогічних наук, доцент Павло Пиптюк, старший лаборант, викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Світлана Парій, фахівець відділу виховної роботи Вікторія Зінченко та студент факультету фізичного виховання Руслан Волошин.
Представники Обласної молодіжної акції «Єдність в ім'я Перемоги» відзначили, що варто пам’ятати, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна, що агресора зупинили лише об’єднані спільні зусилля. Саме тому Обласним центром патріотичного виховання молоді за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації було започатковано проведення акції «Єднаємось в ім’я Перемоги».
Понад 400 представників делегацій велосипедистів із 300 населених пунктів всієї Запорізької області проїхали близько 100 кілометрів для того, щоб проявити свою патріотичну громадську позицію та здоровим способом життя відзначити перемогу над нацизмом в Європі.
Об’єднані єдиними світлими прагненнями юнаки і дівчата всієї Запорізької області з’їхалися у м. Запоріжжя для того, щоб створити спільне пано – символ єдності, миру та перемоги.
Урочиста зустріч делегацій розпочалася о 12.00 біля Обласного українського музично-драматичного театру ім. В. Г. Магара. Завершилася акція переглядом обласного уроку мужності підготовленим Обласним центром патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, у співпраці з Обласним академічним музично-драматичним театром ім. В. Г. Магара.
На заході були присутні ветерани Другої світової війни, військовослужбовці, учасники антитерористичної операції, представники волонтерських та громадських організацій, молодь. Також на урок мужності завітали й студенти факультету соціології та управління та математичного факультету Запорізького національного університету.

За матеріалами Запорізького медіа-центру