Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Філологічний факультет провів урок мужності в запорізькій школі

Філологічний факультет провів урок мужності в запорізькій школі

Філологічний факультет провів урок мужності в запорізькій школі
10.05.2016 10:16 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет

Напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги 6 травня першокурсники філологічного факультету Запорізького національного університету під керівництвом куратора Ірини Бакаленко завітали у гості до своїх колег – учнів 1-Б класу Запорізької загальноосвітньої школи № 97 (класний керівник – Юлія Шпак) – та провели урок мужності.

Студентки Валентина Мартиненко, Юлія Браженко та Єлизавета Кучеренко розповіли про тих, хто врятував людство від навали нацизму та віддав свої життя за перемогу над ворогом, поліг, здобуваючи мир у світі, та тих, хто, подолавши воєнне лихоліття, живуть поруч з нами. Вірші, прочитані студентами, переконали першокласників у тому, що ми повинні вшановувати всіх, хто пережив війну, пройшов через жахливі випробування та відстояв мир для майбутніх поколінь. І, хоч все далі відходять грізні роки Другої Світової війни та не згасає пам’ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших. Класний керівник – Юлія Шпак – розповіла учням про символ пам’яті жертв Другої Світової війни – мак, який уособлює в собі кривавий слід від куль, що забрали багато життів у роки війни. Учні разом зі студентами зробили власноруч невеличкі квіточки маку – символи пам’яті, які замайоріли потім на грудях школярів.
День пам’яті полеглих у Другій Світовій війні – це лише часточка великої данини пошани полеглим і живим ветеранам, які своєю відстояли нашу свободу. Саме тому цікавими були ілюстровані фотографіями з сімейних архівів розповіді школярів про своїх прадідусів та прабабусь, які брали участь у воєнних подіях Другої Світової війни.
Пісня Наталії Бучинської «Перемога» надихала маленьких художників, які з великим задоволенням зображували на своїх полотнах мрії про те, яким повинен бути справжній мир. І хоча усі малюнки були абсолютно різними, але їх поєднувала єдина ідея: мир у всьому у світі. Учасники уроку мужності вшанували пам’ять загиблих у роки Другої Світової війни хвилиною мовчання.
Метою таких заходів є виховання патріотизму в душах підростаючого покоління, любові до рідної землі, почуття гідності та відповідальності перед своїм народом. Сьогоднішнє й наступні покоління назавжди збережуть глибоку вдячність солдатам-визволителям за їхню мужність, героїзм, самопожертву заради миру і свободи, життя на землі.

Філологічний факультет

Схожі новини