Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ зібрали для телемарафону «Пам’ять» понад 16 тисяч гривень

Представники ЗНУ зібрали для телемарафону «Пам’ять» понад 16 тисяч гривень

Представники ЗНУ зібрали для телемарафону «Пам’ять» понад 16 тисяч гривень
10.05.2016 15:25 Все Головні новини ЗНУ благодійність телемарафон

5 травня у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара за ініціативи Обласної організації ветеранів та за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації, відбувся сімнадцятий щорічний телемарафон «Пам’ять», присвячений Дню памяті та примирения і 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі. Від Запорізького національного до фонду телемарафону надійшло 16,5 тисяч гривень.

Завітали на захід і представники адміністрації ЗНУ – перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, а також старший викладач кафедри українознавства ЗНУ, капітан повітряно-десантних військ, учасник АТО Володимир Ткачук.
Подібний телемарафон проводиться лише у Запорізькій області. Його метою є вшанування подвигу ветеранів, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, сьогоднішніх захисників Вітчизни та членів їх сімей.
Цього року усі охочі відправляли кошти на рахунок Обласного Фонду соціальної підтримки громадян, які потребують невідкладної допомоги. Також волонтери мали змогу надати промислові товари ветеранам війни, залишивши їх у Обласному Фонді милосердя та здоров’я.
Зібрані благодійні кошти та товари будуть використані виключно на надання адресної матеріальної та фінансової допомоги ветеранам і дітям війни, учасникам АТО та членам сімей загиблих під час АТО.

Схожі новини