Университет Абитуриенту Учеба Наука Международная
деятельность
Студенческое
самоуправление
Новости пресс-службы ЗНУ / Новости / Студенты ЗНУ на "Золотой Хортице"

Студенты ЗНУ на "Золотой Хортице"

23.09.2005 01:55

С 21 по 25 сентября в Запорожье проходит первый открытый театральный фестиваль камерных спектаклей "Золотая Хортица". Фестиваль проходит в рамках празднования юбилея нашего города при финансьвой и организационной поддержке Управления культуры Запорожского городского совета и Муниципального театра-лаборатории "VIE".

З 21 по 25 вересня в Запоріжжі триває перший відкритий театральний фестиваль камерних спектаклів «Золота Хортиця». Фестиваль проходить в рамках святкування ювілею нашого міста за фінансової та організаційної підтримки Управління культури Запорізької міської ради та Муніципального театру-лабораторії "VIE" .

Вперше в Запоріжжі з′явилася можливість побачити вистави талановитих, молодих і амбітних майстрів української та російської сцени. Не залишились осторонь цієї важливої події і студенти Запорізького національного університету.

Так, на відкритті фестивалю були присутні другокурсники факультету журналістики на чолі з заступником декана з наукової роботи Катериною Буслаєвою. Цього дня до уваги глядачів була запропонована п′єса творчої майстерні «АСБ» («Активная сторона бесконечности», назва, за свідченням акторів, апелює до творів Карлоса Кастанеди) з Санкт-Петербурга. Режисер Олексій Янковський презентував п′єсу «Кабаре Бухенвальд» за твором лауреата премії ЮНЕСКО 2004 року, російського письменника Кліма. Головну роль співачки в ностальгійній кав′ярні виконала провідна акторка Ризького театру російської драми Тетяна Бондарєва.

Студентів-журналістів дуже захопила гра акторки, і було вирішено організувати спеціальну зустріч-дискусію між свідками цього дійства. Тож під час однієї з пар вчора майбутні акули пера обговорювали проблему місця жінки в сучасному суспільстві. А вже сьогодні всі охочі студенти завітають до театру «VIE» на виставу «Чапаєв і Пустота» Донецького камерного театру-студії «Жуки» за одноїменним твором Віктора Пєлєвіна.