Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ на «Золотій Хортиці»

Студенти ЗНУ на «Золотій Хортиці»

23.09.2005 02:00

З 21 по 25 вересня в Запоріжжі триває Перший відкритий театральний фестиваль камерних спектаклів «Золота Хортиця». Фестиваль проходить в рамках святкування ювілею нашого міста за фінансової та організаційної підтримки Управління культури Запорізької міської ради та Муніципального театру-лабораторії "VIE".

З 21 по 25 вересня в Запоріжжі триває перший відкритий театральний фестиваль камерних спектаклів «Золота Хортиця». Фестиваль проходить в рамках святкування ювілею нашого міста за фінансової та організаційної підтримки Управління культури Запорізької міської ради та Муніципального театру-лабораторії "VIE" .

Вперше в Запоріжжі з′явилася можливість побачити вистави талановитих, молодих і амбітних майстрів української та російської сцени. Не залишились осторонь цієї важливої події і студенти Запорізького національного університету.

Так, на відкритті фестивалю були присутні другокурсники факультету журналістики на чолі з заступником декана з наукової роботи Катериною Буслаєвою. Цього дня до уваги глядачів була запропонована п′єса творчої майстерні «АСБ» («Активная сторона бесконечности», назва, за свідченням акторів, апелює до творів Карлоса Кастанеди) з Санкт-Петербурга. Режисер Олексій Янковський презентував п′єсу «Кабаре Бухенвальд» за твором лауреата премії ЮНЕСКО 2004 року, російського письменника Кліма. Головну роль співачки в ностальгійній кав′ярні виконала провідна акторка Ризького театру російської драми Тетяна Бондарєва.

Студентів-журналістів дуже захопила гра акторки, і було вирішено організувати спеціальну зустріч-дискусію між свідками цього дійства. Тож під час однієї з пар вчора майбутні акули пера обговорювали проблему місця жінки в сучасному суспільстві. А вже сьогодні всі охочі студенти завітають до театру «VIE» на виставу «Чапаєв і Пустота» Донецького камерного театру-студії «Жуки» за одноїменним твором Віктора Пєлєвіна.