Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Презентація стипендіальних програм Німецької служби академічних обмінів (DAAD)

Презентація стипендіальних програм Німецької служби академічних обмінів (DAAD)

23.09.2005 12:00

Щороку в Запорізькому національному університеті відбувається презентація стипендіальних програм Німецької служби академічних обмінів (DAAD). До участі у проектах запрошуються студенти, аспіранти, молоді вчені будь-якого фаху з усіх вузів Запоріжжя та області, котрі володіють німецькою мовою (середній та високий рівень).

Щороку в Запорізькому національному університеті відбувається презентація стипендіальних програм Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

До участі у проектах запрошуються студенти, аспіранти, молоді вчені будь-якого фаху з усіх вузів Запоріжжя та області, котрі володіють німецькою мовою (середній та високий рівень).

26 вересня до ЗНУ завітає лектор цієї служби з Дніпропетровська пані Дагмар Венцель. Вона представить низку проектів, які пропонує Німецька служба академічних обмінів і відповість на питання студентів.

Після офіційної частини презентації зацікавлені студенти зможуть одразу пройти мовний тест, щоб пересвідчитися, чи можуть вони розраховувати на участь у проекті.

Отже, всі охочі відвідати захід запрошуються о 10:00 до актової зали 2 корпусу ЗНУ.

Інформація надана Міжнародним відділом ЗНУ та радіо "Universe"