Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перша міжнародна конференція молодих вчених «Сучасні проблеми екології»

Перша міжнародна конференція молодих вчених «Сучасні проблеми екології»

29.09.2005 12:53

На сучасному етапі розвитку людства надзвичайно гостро постало питання взаємодії суспільства і природи. У промисловому Запоріжжі ця проблема набула особливої актуальності, адже екологічний стан регіону визначається як кризовий. Відповідно, екологічна проблематика не може не хвилювати наукову спільноту і, в першу чергу, молодь, бо саме вона найбільше зацікавлена в тому, щоби наша земля в майбутньому була місцем придатним для життя.

Вчора в Запорізькому національному університеті розпочала роботу Перша міжнародна конференція молодих вчених «Сучасні проблеми екології».

    Співорганізаторами заходу були Державне управління екології та природних ресурсів в Запорізькій області, Управління з питань екології Запорізької міської ради та НВП «Інститут екології «Біосфера».

  В роботі конференції беруть участь понад 230  молодих науковців з усіх регіонів України, а також з Росії, Узбекистану, Молдови, Білорусі та навіть Китаю. Протягом трьох днів будуть заслухані понад 150 доповідей, працюватимуть 7 секцій («Екологія тварин», «Екологія рослин», «Екологія людини», «Промислова екологія», «Проблеми прородокористування», «Охорона природи» та «Екологічна освіта»).

  Вчора відбулося пленарне засідання, на якому крім молодих вчених, керівництва та наукової спільноти університету були присутні офіційні особи, зокрема, заступник голови облдержадміністрації Зайковська О. А., начальник Державного управління екології та природних ресурсів в Запорізькій області Богун С. В., начальник управління у справах сім′ї та молоді Запорізької облдержадміністрації Склярук  А. В., головний мисливствознавець Запорізького обласного управління лісового господарства Лугінін М. С. та інші.

  Сьогодні молоді екологи  працюють за секціями. Крім наукової роботи заплановані суспільні та розважальні заходи. Зокрема, у другій половині  дня відбудеться зустріч учасників конференції з  головою облдержадміністрації Артеменком Ю. А.

  Після неї молоді вчені вирушать на Хортицю, щоб здійснити надзвичайно корисну екологічну акцію – висадити на козацькій землі сто молодих дубів.

  Завершенням насиченої програми стане відвідування кінного театру «Запорізькі козаки», де гості конференції зможуть відчути вільний дух козацтва і скуштувати справжнього степового кулешу.

 

Інформація надана оргкомітетом конференції