Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Армрестлінг на перерві

Армрестлінг на перерві

06.10.2005 02:54

Виявляється, здоровий спосіб життя та спортивні змагання цікавлять не тільки майбутніх олімпійців. Сьогодні на великій перерві біля другого корпусу ЗНУ відбувся міні-турнір з армрестлінгу, організований факультетом менеджменту .

Силу своїх рук вирішили продемонструвати шестеро студентів: Антон Харченко, Максим Байков, Денис Суй, Максим Дем′яненко, Олександр Лебедєв та Антон Тарасенко. Роль ведучого виконував заступник декана з питань гуманітарної освіти і виховання Кургузов Андрій Олегович, суворим рефері на час змагань став викладач Уроков Дмитро Вікторович.

Під енергійну музику хлопці розпочали змагання. Першим етапом турніру було визначення переможців у трьох двобоях. Далі ці переможці змагались між собою і врешті, під акомпанемент гучних овацій, «залізною рукою факультету менеджменту» був названий Максим Байков. Цікаво, що участь у двобої з переможцем студентських змагань зголосився взяти представник охорони університету. Зголосився і…зазнав поразки!

По завершенні турніру ведучий побажав учасникам та глядачам гарного здоров′я і висловив сподівання, що подібні веселі і корисні заходи стануть традиційними.