Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День народження Сергія Єсеніна

День народження Сергія Єсеніна

25.10.2005 01:30

24 жовтня в Запорізькому національному університеті відбулося святкування 110-ї річниці з дня народження відомого російського поета Сергія Єсеніна.

Ініціатива проведення заходу належала доценту кафедри зарубіжної літератури ЗНУ, завідувачу наукової лабораторії фольклористики та художнього перекладу, члену Товариства книголюбів Володимиру Таборєву. Навколо роботи він згуртував студентів 1-2-х курсів російського та українського відділення філологічного факультету ЗНУ.

Студенти представили глядачам літературно-музичну композицію, яка складалася з трьох блоків. В першому звучали вірші, присвячені природі та Батьківщині поета, другий блок знайомив з інтимною лірикою, сповненою суперечливих відчуттів, а останній - філософський, був сповнений роздумами про сенс життя та смерті. В рамках заходу студенти декламували вірші, уривки з поем та драматичних творів, співали романси на слова Єсеніна та розігрували сцени з його життя. Нікого з присутніх не лишили байдужими звуки скрипки та гітари, що лунали зі сцени актової зали.

В організації свята брала участь Наукова бібліотека ЗНУ. Її співробітники організували виставку видань творів поета, наявних у архівах бібліотеки.

Всі учасники заходу отримали подарунки від Обласного товариства книголюбів.