Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Міс Університет Запоріжжя-2005 – студентка ЗНУ!

Міс Університет Запоріжжя-2005 – студентка ЗНУ!

27.10.2005 12:18

В рамках культурних заходів до 235-річчя Запоріжжя в нічному клубі «MIX» пройшов регіональний конкурс «Міс Університет Запоріжжя-2005» всеукраїнського проекту «Міс Університет України-2005», в якому взяли участь дівчата із усіх вузів нашого міста. Його переможницею стала студентка Запорізького національного університету – Інна Севериненко.

Організатори конкурсу – міський комітет у справах сім’ї та молоді та агентство моделей «Діва» - 26 жовтня влаштували справжнє свято краси та вишуканості. Почесним гостем шоу став міський голова Запоріжжя Євген Карташов. Він побажав дівчатам успіху, а також упевненості в своїх силах. Від імені організаторів з найкращими побажаннями виступив в.о. начальника міського комітету у справах сім’ї та молоді, він же голова журі Ігор Філіпенко. За його словами, основними критеріями оцінювання дівчат стали вміння вільно триматися на сцені, показати себе, а також, безумовно, зовнішні данні красунь, їх пластика.

Таланти дівчат оцінювали і представники інформаційних спонсорів: газети «Миг», «Запорізька Січ», а також партнерів конкурсу: фірм «Фабрика стиля», «Ост-Вест», BROCARD та ювелірного заводу «Золотой век». Саме вони вирішили присудити 1 місце студентці 1 курсу факультету іноземної філології спеціальності «Іспанська мова та література» ЗНУ – Інні Севериненко. Другу конкурсну сходинку посіла студентка ГУ «ЗІДМУ» - Ольга Киричук, а третю – Марина Жегуліна, студентка цього ж вузу.

  17 листопада, у Міжнародний день студента, дівчата представлятимуть Запоріжжя на Всеукраїнському конкурсі «Міс університет України-2005», що проходитиме у Києві.