Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Лекції естонського професора в ЗНУ

Лекції естонського професора в ЗНУ

27.10.2005 03:54

27 жовтня розпочала свої заняття в стінах ЗМІ професор Талліннського педагогічного університету, доктор Ене Магі. Вона прочитає 30 лекцій російською й англійською мовами в ромках курсу «Comparative social policies in Europe».

На факультеті соціальної педагогіки й психології проводиться навчання за міжнародною магістерською програмою «Європейські перспективи соціального включення». Курс навчання побудований за модульно-рейтинговою системою й передбачає викладання основних дисциплін та індивідуальне наукове консультування закордонними професорами. Ене Магі читатиме лекції саме в рамках цього проекту.

Завідуюча кафедрою педагогіки й психології, професор, доктор педагогічних наук Людмила Міщик прокоментувала подію так: «Ще рік тому ми зустрічалися з представниками вузів із 14 країн, тоді й був розроблений графік, які вчені коли приїжджають. Перший приїзд – це спеціаліст в області соціальної педагогіки з Естонії. Вона буде знайомити наших студентів з різними моделями соціальної політики, оскільки вони формуються по-різному. Теоретично, існує ідеальна модель, але кожна країна має свою специфіку, яка залежить у першу чергу від можливостей фінансування соціальних програм».