Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Міжнародний день КВК у ЗНУ

Міжнародний день КВК у ЗНУ

09.11.2005 16:44

Міжнародний день КВК у Запорізькому національному університеті відсвяткували, провівши Фестиваль гумору та кмітливості. Найкращими жартами потішили глядачів команди «Сонечко» (ЗНУ), «Наші» (Запорізька державна інженерна академія) та «Горячие 80-е» (ГУ «ЗІДМУ»).

Повний зал, теплі вітання зі святом та власне історія Міжнародного дня КВК – ось з чого почалося шоу. Виступ кожної команди традиційно складався з привітання, розминки та домашнього завдання. До свята залучили і глядачів: у паузах між виступами вони мали змогу виграти диски із записами команд-зірок КВК – «Уездный город», «Пятигорск» та інших. Щасливчики, що знали відповіді на такі запитання як «Рік виходу першої програми КВК?» чи «Під яку музику раніше виходили команди КВК?»,  отримали святкові призи.

            Почали фестиваль гості національного університету – «Наші» та «Горячие 80-е». А завершило улюблене «Сонечко». У привітанні команди жартували над рекламними роликами та  самим життям. Розминка відзначилася влучними відповідями. А от у домашньому завданні гравці торкнулися  політики, естради, і багато чого іншого. Учасники команд намагалися змусити Кіркорова вибачитися перед ображеною журналісткою та підслухати розмови Повалій та Баскова. Виступ команди «Сонечко» запам’ятався сценкою «Про прийом на роботу в районі Кічкасу», передвиборчими дебатами та зйомками фільму «по-дорослому». 

            Наприкінці свята всі команди зібралися на сцені, але не для того, щоб почути, скільки балів набрали. Замість нудних цифр їх нагородили… солодкими святковими подарунками на честь «професійного свята»!