Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Привітання Запорізької обласної державної адміністрації з нагоди Дня української писемності та мови

Привітання Запорізької обласної державної адміністрації з нагоди Дня української писемності та мови

10.11.2005 12:00

Дорогі друзі!

Студенти та викладачі філологічного факультету

Запорізького національного університету!

 

Прийміть щирі вітання від Запорізької обласної державної адміністрації з нагоди Дня української писемності та мови!

Мова кожного народу – це життєдайне джерело, першооснова розвитку його духовної та матеріальної культури. Впродовж багатовікової української історії кожне покоління робило свій внесок у розвиток та збереження рідної мови як найголовнішого чинника формування української державності.
Сьогодні українська мова єднає людей задля розбудови нашої України та її самоутвердження у світі. Ваша професія – лоцманів у безмежному мовному просторі – надзвичайно важлива. Вона дає знання та ціннісні орієнтири як усьому суспільству, так і кожній людині зокрема. Саме на філологів покладено місію духовного єднання нашого народу.
Тож нехай це свято принесе вам усвідомлення величезної відповідальності та значимості вашої праці. Бажаємо вам міцного здоров’я та наснаги, успіхів у всіх ваших справах і починаннях. І нехай українська мова і надалі слугує справі миру та порозуміння між народами України!