Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фестиваль запорізьких молодіжних рок-гуртів "Рок-вулик"

Фестиваль запорізьких молодіжних рок-гуртів "Рок-вулик"

20.12.2005 16:49

Вперше в стінах Запорізького національного університету пройшов фестиваль "Рок-вулик". Участь у концерті брали одинадцять молодіжних рок-гуртів Запоріжжя: «Lucky Sunday» (L.S.D), «John & Co», «Ексклюзив», «Sick Toy», «Легенда», «Саламандра», «Крапка подачі», «Зграя», «Образ життя», «Two Pigs», «МайжеколіR».

Фестиваль відбувся у рамках святкування 75-ї річниці з дня заснування вузу Організаторами, зокрема, виступили відділ гуманітарної освіти і виховання та Студентський клуб культури ЗНУ. Ведучим концерту був відомий університетський шоу-мен Павло Мельник.

Розпочалось свято привітанням учасників фестивалю ректором ЗНУ професором Сергієм Тимченком,  який зізнався, що відноситься до покоління, яке виховувалося на іноземній рок-музиці: Pink Floyd, Оззі Осборна. Він також пригадав відомі російські рок-гурти, такі як «Ария», «Чёрный кофе». Сергій Тимченко пообіцяв, що рок-музика набуватиме подальшого розвитку у стінах нашого університету.

Кожен з гуртів приготував невеличку розповідь про себе, щоб глядачі мали уявлення про колектив, який виступає. Наприклад, учасники гурту «Образ життя» говорили про те, що коли в дитинстві грали етюди, мріяли вийти на велику сцену та знайти людей, які підтримали б їх.

На фестивалі пролунали пісні українською, російською і англійською мовами. Кожен гурт виконав по три пісні. На вході глядачам роздавалися рекламні листівки, календарики та відривні купони із зображенням бджілки. Глядачі мали право чотири рази проголосувати за команди, які сподобалися. За результатами голосування гурти «Крапка подачі» i «Зграя» були визнані кращими.  За словами голови організаційного комітету Івана Корсуна, їх пісні прозвучать в гарячій ротації на радіо «Юніверс».

Фестиваль «Рок-вулик» був професійно оформлений і технічно організований на досить високому рівні, тому запам’ятається глядачам надовго.