Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / IV-й відкритий чемпіонат Запорізької області з Джиу-Джитсу

IV-й відкритий чемпіонат Запорізької області з Джиу-Джитсу

13.02.2006 12:24

12 лютого у спортивному комплексі ЗНУ відбувся IV-й відкритий чемпіонат Запорізької області з Дзю-Дзюцу (Джиу-Джитсу), присвячений пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

У змаганнях брали участь:

  • від Запоріжжя – представники Запорізької федерації Дзю-Дзюцу (що існує при ЗНУ), спеціалізованої дружини «Щит» (ЗНТУ), школи козацького бойового мистецтва «Спас»;
  • від Дніпропетровська та Дніпропетровської області - представники Дніпропетровської обласної федерації Джиу-Джитсу, спортивного клубу «Рей», військово-спортивного клубу «Мужність», молодіжно-спортивного клубу «Вимпел», військово-спортивного клубу «Патріот»;
  • учасники з м. Кривий Ріг – представники школи «Татсу-До».

Головним суддею змагань був президент Запорізької федерації Дзю-Дзюцу, володар чорного пояса, чемпіон України з Джиу-Джитсу, неодноразовий учасник і призер різних повноконтактних турнірів, а також закритих змагань серед спецпідрозділів і працівників силових структур Віталій Д’яков.

Чемпіонат відкрив ректор ЗНУ, професор Сергій Тимченко, який наголосив, що дуже радий бачити в стінах нашого університету в рік його 75-ліття такі відомі команди і щиро побажав усім учасникам перемог. До його побажань приєдналися заступник голови Запорізького обласного об’єднання Української спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів Валентин Зарва, заступник директора обласного центру патріотичного виховання молоді Юрій Грінченко, член бюро обласного комітету Соціалістичної партії України Наталка Літош та член політради Запорізької міської організації громадянської партії «Пора» Сергій Павловський.

Після того, як пролунав гімн і було піднято прапор, усі команди вишикувались перед глядачами. Пролунали пісні на афганську тему у виконанні лауреатів першої премії третього обласного конкурсу військово-патріотичної пісні «Спадщина» Вікторії Новикової (студентки матфаку ЗНУ) та Ганни Дядиченко. Дівчата співали під гітару.

Змагання тривали з 11-ї години дня до 9-ої вечора. В нелегкій боротьбі перемогла Дніпропетровська обласна федерація Джиу-Джитсу (керівник – Володимир Скрипнюк) завдяки добрій підготовці, а головне – завдяки чисельності спортсменів. На другому місці серед команд – спортивний клуб «Мужність», на третьому – «Вимпел» з Дніпропетровської області. Не залишилися без призових місць і представники Запорізької федерації Дзю-Дзюцу: у різних вагових і вікових категоріях були відзначені Дмитро Данилов, Михайло Павловський, Владислав Романовський, Сергій Дупленко, Дмитро Дручок та інші запоріжці.

Організатори заходу: управління у справах молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації, управління з питань фізичної культури, спорту й туризму Запорізької міськради, Запорізький національний університет, Національна асоціація Дзю-Дзюцу України, Запорізька федерація Джиу-Джитсу, а також – Запорізьке обласне об’єднання Української спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів і обласний центр патріотичного виховання молоді.