Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Зустріч випускників на економічному факультеті

Зустріч випускників на економічному факультеті

28.02.2006 10:34

24 лютого в п’ятому корпусі ЗНУ відбулася зустріч випускників економічного факультету 1994-2005 років. Святковий вечір розпочався привітанням від студентів першого курсу та викладачів.

Проректор ЗНУ з навчально-педагогічної роботи Володимир Волков теж привітав гостей та учасників зустрічі. За його словами, «студенти випуску1996 року були одними з найактивніших і зробили великий внесок у розвиток факультету». Перший декан економфаку Іван Колобердянко побажав всім випускникам успіхів. А нинішній декан факультету Емілія Прушківська зазначила, що економісти найперші в університеті організували зустріч випускників на честь 75-річчя ЗНУ!

Метою зустрічі стали підсумки роботи факультету, спілкування викладачів з колишніми студентами тощо. Випускники щиро вітали колишніх деканів економфаку - доцента, кандидата економічних наук Володимира Бугая та доцента, кандидата економічних наук Анатолія Кущика.

На святі неодноразово зазначали, що випуск 1996 року порадував викладачів своєю зібраністю. Натомість самі студенти цього випуску дякували викладачам за підготовку до самостійного життя. Зараз більшість із них - директори фірм з обліку та аудиту, помічники Міністерства фінансів. Випускник 1996 року Ігор Савкін, нині - директор фірми обліку та аудиту в Києві, зазначив: «Викладачі навчили мене бути не просто розумним, а і розважливим. Це, безперечно, знадобилося мені у житті». Щиро дякувала доценту економічних наук Лідії Короткій випускниця 1999 року Людмила Петрик. Нині Людмила сама є кандидатом економічних наук, і цьому завдячує саме своєму викладачу – Лідії Іванівні.

Спілкуванням один з одним були задоволені усі присутні: і викладачі, і їх колишні студенти. Сподіваємося, зустріч на економічному факультеті стане добрим прикладом і для всіх інших університетських факультетів.

Юлія Мазіліна, Анна Гончар