Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Урочисте засідання вченої ради факультету журналістики

Урочисте засідання вченої ради факультету журналістики

14.03.2006 15:41

14 березня відбулося урочисте засідання вченої ради факультету журналістики, присвячене 75-літтю ЗНУ. На ньому був присутній проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков, який разом із деканом, професором Володимиром Манакіним вручав викладачам і працівникам факультету почесні грамоти.

Зокрема, від Жовтневої районної адміністрації Запорізької міської ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди 75-річчя ЗНУ почесними грамотами були нагороджені в.о. доцента кафедри журналістської творчості, заступник декана з виховної роботи Катерина Буслаєва, а також доцент кафедри журналістської творчості Наталія Манакіна. Від виконавчого комітету Запорізької міськради почесну грамоту отримала завідуюча лабораторією журналістики ЗНУ Алла Тернова.