Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Засідання трудового колективу ЗНУ

Засідання трудового колективу ЗНУ

29.03.2006 16:19

Сьогодні, 29 березня, на засіданні трудового колективу Запорізького національного університету розглянули питання, що стосувалися внесення змін до Колективного договору та Правил внутрішнього трудового розпорядку ЗНУ, а також до Уставу ЗНУ.

Їх Прес-центру ЗНУ прокоментувала начальник відділу кадрів університету Наталія КОТЛЯРЕНКО. Нововведення, зокрема, стосувалися режиму роботи навчально-допоміжного, обслуговуючого, адміністративно-управлінського персоналу нашого університету. Відтепер їх обідня перерва триватиме не годину, як це було раніше, а 45 хвилин. Це дозволило скоротити робочий тиждень на одну годину 15 хвилин. Саме настільки буде зменшено робочий день у п’ятницю, що дозволить працівникам залишати робочі місця не о 17 годині, а більш як на годину раніше. Дещо змінилася система оплати винагород для тих, хто захистив кандидатську та докторську дисертації. Тепер вона залежатиме від часу захисту: якщо він відбувся під час навчання в аспірантурі, виплати науковцям збільшуватимуть. Що ж до внесення певних обмежень у правила розпорядку, то відтепер не дозволяється у робочий час без згоди керівника відділу від’їжджати за межі місця.

Обговорювали на засіданні й покращення соціальних умов. Працівники ЗНУ проходитимуть медичне обстеження у міській лікарні №1, лікарняні видаватимуть також там. Лікар же знаходитиметься у санаторії-профілакторії ЗНУ. Виділення тому чи іншому працівнику путівок, а також встановлення знижок на них залежатиме від кількості років, які він пропрацював у ЗНУ. Рішення про надання путівки прийматиметься не лише адміністрацією, а й профспілковим комітетом університету.

Внесено зміни й до Уставу ЗНУ: введено нові структурні підрозділи, перейменовано кафедри, зафіксовано доповнення, що стосуються навчання на підготовчому відділенні іноземних громадян. Статутні зміни стосуються й роботи з митницею, раніше певна частина університетських документів часто затримувалася відповідними структурами. Тепер це питання вирішено.