Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ взяв участь у VІІ межрегіональній спеціалізованій виставці «Абітурієнт-2006»

ЗНУ взяв участь у VІІ межрегіональній спеціалізованій виставці «Абітурієнт-2006»

06.04.2006 16:23

Запорізький національний університет з 6 по 9 квітня братиме участь у VІІ межрегіональній спеціалізованій виставці навчальних закладів та освітніх програм «Абітурієнт-2006», яка проходитиме у виставковій залі Запорізької торгово-промислової палати.

Крім того, у рамках цього  заходу 6 квітня вже відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Україна на шляху у світову економічну систему», співорганізатором якого виступив і наш університет. Нагороду від нього вручав проректор ЗНУ з наукової роботи Віктор ГРИЩАК.

За участю Студентського клубу культури ЗНУ перед відкриттям виставки було організовано святковий концерт творчих студентських колективів університету. Глядачі активно аплодували багатьом: солістці з факультету фізичного виховання Ользі САВЧЕНКО, виконавицям східних танців із танцгурту факультету менеджменту, учасникам творчого танцювального колективу факультету іноземної філології  та багатьом іншим талановитим студентам.  Офіційно відкрити виставку «Абітурієнт-2006» випала нагода почесним гостям заходу Президенту ЗТПП Володимиру ШАМІЛОВУ, міському голові Євгену КАРТАШОВУ, заступнику голови облдержадміністрації Запоріжжя Олександру ФРОЛОВУ, голові Ради ректорів області, ректору ЗНТУ Сергію БЄЛІКОВУ та ректору Запорізького інституту імені гетьмана П.Сагайдачного МАУП В’ячеславу ТОЛОКУ. Після урочистого перерізання стрічки Сергієм Бєліковим та Олександром ФРОЛОВИМ кожен з присутніх мав змогу ознайомитися із експонатами-презентаційними заходами кожного учасника.

Метою проведення виставки «Абітурієнт-2006» стало сприяння розповсюдженню інформації серед майбутніх студентів про умови навчання, підвищення якості освітніх послуг та розвитку маркетингової діяльності ВНЗ. Усього в заході взяли участь понад 30 навчальних закладів усіх рівнів акредитації Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя, Дніпропетровська, а також – центри зайнятості, лінгвістичні центри, освітні агенції. Із Запорізьким національним кожен бажаючий міг познайомитися біля університетського стенду: буклети, інформаційні видання, брошури та книги про ЗНУ – це лише кілька джерел інформації для абітурієнтів. Крім того, біля стенду завжди були присутні декани, викладачі факультетів, які особисто могли розповісти про умови навчання та вступу у ВНЗ. Активну участь у виставці взяли представники факультету довузівської підготовки, зокрема його декан – Ірина БАКАЛЕНКО.

Ще однією важливою подією, яка пройшла в рамках виставки «Абітурієнт-2006», стало урочисте нагородження переможців конкурсу, що був проведений ЗТПП за підтримки запорізьких ВНЗ серед випускників шкіл під гаслом «Україна на шляху у світову економічну систему». Цього року у ньому взяли участь близько 70 школярів міста та області. Першу сходинку конкурсних змагань посіла учениця 31 школи Запоріжжя Юлія Винниченко, яка досліджувала тему «Економічна безпека в енергетичній галузі України на прикладі державного підприємства Дніпровська енергетична система» Нагородив конкурсного лідера Президент ЗТПП Володимир Шамілов. Друге місце зайняв учень запорізького ліцею економіки та інформаційних технологій Єгор МИХАЙЛЕНКО. Він працював над моделюванням ефектів впливу валютного курсу на макроекономічні показники. Нагороду ж отримав від ректора ЗНТУ Сергія Бєлікова. Умовну бронзу здобула випускниці 28 гімназії Вікторія ШАПОВАЛОВА, яка зацікавилася інтеграцією нашої області у ВТО, її нагородив ректору ГУ «ЗІДМУ» Віктор ОГАРЕНКО. І врешті четверте місце посіла випускниця школи-гімназії №107 Іва ПАВЛЕНКО, яка досліджувала іноземні інвестиції та їх роль у становленні та розвитку економіки». Нагороду їй вручив проректор ЗНУ з наукової роботи Віктор ГРИЩАК. Кожен з учасників щиро подякував усім організаторам конкурсу, який став для них свого роду життєвим випробуванням.

Фоторепортаж Василя Биченка