Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дні знайомств із факультетами

Дні знайомств із факультетами

10.04.2006 16:54

9 квітня у Запорізькому національному університеті відбулися Дні знайомств із кількома факультетами: іноземної філології, менеджменту, фізичного виховання, історичним та факультетом соціальної педагогіки та психології.

Традиційно абітурієнти мали змогу дізнатися про умови вступу до ЗНУ, навчання у ньому, познайомитися особисто з керівництвом обраного ними факультету і з його найкращими викладачами та поставити їм будь-які запитання, що їх цікавили. Крім того, для школярів, які ще не  впевнені у своїх силах, було проведено попереднє тестування з обраної ними спеціальності.

Факультет фізичного виховання відкрив двері для майбутніх дипломованих спортсменів у спорткомплексі ЗНУ. Перед присутніми виступив декан, професор Микола МАЛІКОВ, кращі викладачі факультету та гість абітурієнтського спортивного свята - декан факультету довузівської підготовки, кандидат педагогічних наук Ірина БАКАЛЕНКО, яка, зокрема, зазначила, що першого вересня радо звертатиметься до усіх присутніх у залі школярів уже як до студентів. Ірина Миколаївна розповіла про місячні курси, які ще матимуть змогу відвідувати абітурієнти перед вступними іспитами, а також запросила випускників на Всеуніверситетський День відкритих дверей, який відбудеться 14 травня.

Факультет іноземної філології своїх майбутніх вихованців зібрав у актовій залі другого корпусу ЗНУ. Його декан, доцент Катерина РУЖИН розповіла присутнім про важливість обраного ними фаху, про велике значення знання кількох мов. Цікавили абітурієнтів й умови навчання, матеріально-технічна база факультету, можливості працевлаштування після закінчення університету. З побажаннями успіхів на вступних іспитах до абітурієнтів звернувся проректор ЗНУ з науково-педагогічної роботи, професор Володимир ВОЛКОВ. Володимир Петрович зустрівся і з 250 претендентами на статус студентів факультету соціальної педагогіки та психології. Його декан, доцент Ольга ПОНОМАРЕНКО не тільки розповіла присутнім про кафедри, ресурсний центр та лабораторію соціально-психологічних досліджень і стратегічного прогнозування, але й організувала для них екскурсію по зазначеним структурним підрозділам факультету.

Ледь вмістила усіх бажаючих навчатися в майбутньому на факультеті менеджменту актова зала другого корпусу настільки зацікавила присутніх олімпіада із вказаного фаху. Про особливості навчання та його умови юним гостям ЗНУ розповіла декан факультету, доцент Ірина ШАВКУН. Не лише гостем, але й активним учасником Дня знайомства став Володимир Волков, якого присутнім представили не лише як проректора ЗНУ з науково-педагогічної роботи, але й як завідувача кафедри галузевого менеджменту.

Знайомство абітурієнтів з історичним факультетом проходило в актовій залі п’ятого корпусу ЗНУ. Його декан, доцент Ірина КРИВКО розповіла про традиції факультету, надала слово найкращим його викладачам та запросила школярів на олімпіаду, яка проходила у вигляді пробного тестування. Побажати абітурієнтам, що обрали історичний фах сил та енергії на шляху досягнення своєї мети мав змогу і відповідальний секретар приймальної комісії ЗНУ, доцент Віктор ТКАЧЕНКО, який і сам є викладачем факультету.

Юні гості ЗНУ залишилися задоволеними організованими для них університетськими заходами. Багато хто з них намагався взяти участь у кількох олімпіадах одночасно: цікаво було дізнатися про рівень своїх знань у різних галузях. Більшість гостей нашого університету майже одностайно стверджували, що навчатися збираються лише у Запорізькому національному.