Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває «СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА-2006»

У ЗНУ триває «СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА-2006»

19.04.2006 13:44

Традиційно навесні у Запорізькому національному університеті розпочався фестиваль-конкурс художньої творчості студентів «Студентська весна - 2006».

Завданням фестивалю є виявлення творчого потенціалу студентів ВНЗ, їх різноманітних інтересів і здібностей.  Його організували відділ гуманітарної освіти та виховання і Студентський клуб культури ЗНУ.

Кожного року творчі групи  різних факультетів представляють на фестиваль тридцятихвилинну концертну програму. Студенти мають змогу проявити себе у різних жанрах: вокальному (класичний, естрадний, народний вокал), хореографічному (бальний, естрадний, народний, оригінальна хореографія), розмовному (поезія, монолог, мініатюра), цирковому, театральному і т.д. 

Журі конкурсу складають працівники студентського клубу культури ЗНУ. Концертні номери вони оцінюють за кількома критеріями: майстерність виконання, оригінальність матеріалу, артистичність, сценічна культура та художнє оформлення.

Цього разу фестиваль стартував 17 квітня в актовій залі другого навчального корпусу. Глядачам фестивалю особливо запам’яталася концертна програма факультету іноземної філології. Її ведучі – учасники команди КВК «Стріла» запропонували глядачам кілька вдалих театральних мініатюр. Крім того, студенти факультету підготували хореографічний номер «Іграшка». В цей же день виступали й представники історичного факультету, окрасою їх програми стала пісня про університет, виконана в стилі «реп», а також представники факультету соціології та управління, які запропонували глядачам як вокальні так і хореографічні номери.

18 квітня у конкурсі брали участь філологічний, фізичний, економічний та факультет менеджменту. Яскраво виступили філологи, які підготували кілька пісенних та хореографічних номерів: акапельний спів під рояль, виступ тріо «Попутниця», а також - гімнастки Анни ДІДЕНКО. А ось фізичний факультет відзначився танцювальними номерами.

19 квітня на глядачів чекають концертні програми факультету соціальної педагогіки та психології, а також - юридичного та математичного, а 20 квітня – журналістики, біологічного та факультету фізичного виховання. Завершиться фестиваль 26 квітня гала-концертом, на якому будуть представлені найкращі номери та нагороджено переможців. Цінні подарунки та дипломи від адміністрації ВНЗ та профкому отримають всі учасники заходу.

Юлія ЧЕРЕНЕТА