Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо з Великоднем!

Вітаємо з Великоднем!

21.04.2006 15:29

Шановні викладачі, студенти, співробітники Запорізького національного університету!
У ці весняні дні мільйони людей усього світу зустрічають найбільше з християнських свят – Світле Христове Воскресіння. Ми віримо в те, що ця єдність, заснована на віковічних християнських моральних цінностях, буде і надалі згуртовувати всіх нас.
Щиро вітаємо усіх вас зі Світлими Великодніми Святами!

Нехай Господь дарує вам любов, радість, мир та злагоду на довгії літа. Бажаємо вам і вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло.

Сердечно бажаємо усім, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували вас і ваші родини, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України. Бажаємо вам щастя і радості, віри і благополуччя!

Нехай свято Великодня принесе любов та світло у ваші родині, щирість та добро у взаємини! Нехай з Великоднем до ваших осель прийде здоров'я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов'ю, а помисли стануть щирими та добрими, а Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на життєвому шляху.

Всіх вам земних благ!

Христос воскрес!