Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Конкурс краси «Міс Весна-2006» у гуртожитку № 4

Конкурс краси «Міс Весна-2006» у гуртожитку № 4

21.04.2006 13:56

19 квітня в диско-клубі ЗН «Тетянин День» відбувся конкурс краси «Міс гуртожиток №4».

Почався захід із того, що ведуча сьогоднішнього вечора Людмила ВАСИЛЕВСЬКА, голова культ-масового сектору студради гуртожитку № 4 оголосила членів журі: лідер бізнес-групи «Mary Kay» Тетяна МЕЛІКСЕТЯН, ведучий фотограф компанії «Diz Art» Сергій ЖЕЛОБКОВ, директор студентського містечка Армен МХІТАРЯН, помічник ректора з питань зв’язків із громадськістю та ЗМІ Ірина ГЕРМАН та спеціаліст відділу гуманітарної освіти та виховання Тетяна ЧОБІТЬКО.

Потім представила конкурсанток.

Відбулося традиційне дефіле. В другому конкурсі з назвою «Привітання» учасниці намагалися справити позитивне враження на журі своїми біографіями, оформленими в достатньо незвичній формі. Тут були і жартівлива розповідь, і вірш, і театралізовані сцени, і танок у запальних африканських ритмах.

У третьому конкурсі «Авангард» чарівні «гуртожанки» повинні бути здивувати всіх своїм оригінальним нарядом. Цікавим був виступ першої конкурсантки Яни ФІСУН з першого курсу економічного факультету. Вона предстала у вигляді бісеняти у плащі, склеєному з кількох карточних колод. У інших костюмах проглядалася паралель з чисельними університетськими конкурсами краси, учасниці яких також полюбляють майструвати свої сукні з підручного матеріалу (таких, наприклад, як диски та фольга).

Четвертий конкурс мав назву «Відкриваємо таланти». Креативності тут також вистачало (танці з «кентаврами», танок відьми за мотивами гоголівського «Вія», букети троянд із серветок). Аж три конкурсантки вирішили виконати східний танець.

Останній конкурсний етап – «Вихід у вечірніх сукнях» - посилив казковий характер атмосфери заходу.

Кожна з учасниць конкурсу отримала книжку «Запорізький національний університет», м’яку іграшку, цукерки, косметику «Mary Kay». Дівчата також матимуть змогу безкоштовно узяти участь і фотопробах у професійного фотографа Сергія Желобкова.

Переможницею конкурсу краси стала Ольга КІЯШКО з п’ятого курсу факультету СПП. Їй. окрім усіх інших призів, дістався ексклюзивний набір косметики від компанії «Мері Кей».

Статус віце-міс отримала Юлія ЛИСЕНКО з 1 курсу факультету менеджменту.

Міс глядацьких симпатій стала Ольга ГОНЧАРЕНКО з 4 курсу історичного факультету. Поза конкурсом краси місце Міс «Mary Kay» отримала голова студентської ради гуртожитку № 4 Олена КРАСНОКУТСЬКА.