Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Чемпіонат України зі спортивної аеробіки та фітнесу

Чемпіонат України зі спортивної аеробіки та фітнесу

25.04.2006 17:47

З 20 по 22 квітня ЗНУ приймав у своїх стінах Чемпіонат України зі спортивної аеробіки та фітнесу 3-4 ступенів акредитації

Відкрили Чемпіонат та побажали всім учасникам успіхів перший проректор ЗНУ Федір ТУРЧЕНКО та декан факультету фізичного виховання Микола МАЛІКОВ. Після чого на всіх чекав святковий спортивний парад. Особливістю цьогорічних змагань стала презентація нового виду спорту - силового багатоборства «стренфлекс».

У змаганнях взяли участь 183 представники із 20 різних ВНЗ України. Як відзначив їх головний суддя Борис КОКАРЄВ, подібна довіра до нашого міста федерацій різних рівнів пояснюється високою підготовкою запорізьких учасників, які часто беруть участь у Чемпіонатах Європи та світу.

Серед категорій, у яких були представлені учасники, значилися: базова аеробіка, степ-аеробіка, фанк-аеробіка, індивідуальні жіночі виступи, індивідуальні чоловічі виступи, змішані тройки і змішані пари.

Були присутні на Чемпіонаті судді міжнародної категорії: Ірина КОНОНЕНКО (м. Житомир), Аліна ПРИЙМЕНКО (м. Донецьк), Ангеліна СПІВАК (м. Бердянськ), Світлана ЛАПКО (м. Харків), Ганна БАТОВА (м. Луганськ), Світлана АТАМАНЮК (м. Запоріжжя) і судді національної категорії: Оксана КИБАЛЬНИК (м. Суми), Тетяна ШИМАНИЦЯ (м. Запоріжжя).

У фіналі спортсмени ЗНУ зайняли перше місце в категорії індивідуальні жіночі виступи та змішані пари. Друге місце наші чемпіони посіли в категоріях базова аеробіка та індивідуальні чоловічі виступи. Остання номінація була цікавою тим, що призові місця зайняли у ній виключно запоріжці.

Олесь БАРЛІГ