Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фестиваль зі стріт-болу

Фестиваль зі стріт-болу

27.04.2006 10:33

21 квітня вперше у стінах Запорізького національного університету пройшов фестиваль зі стріт-болу.

Організував змагання студентський профспілковий комітет. Тривали вони з 15-ї до 19-ї години. В якості суддів виступили  студент четвертого курсу факультету іноземної філології Євген ТРЕТЬЯЧЕНКО та випускник факультету фізичного виховання Андрій АВДУСЬ. У змаганні взяли участь вісім команд: «Омега», «Слем», «Харлем», «AND 1», «Girls» (єдина команда, до складу якої увійшли дівчата), «B-Boys», «DJ «Победа» і «Бетта». В основному, учасниками змагань були студенти ЗНУ.

Перше місце у змаганнях вибороли студенти факультету фізичного виховання з команди «AND 1»: Євген БУЛАКІН, Іван РОМАНЕНКО, Кирило АЛІЄВ та Костянтин СЕРГЄЄВ. Переможці отримали грамоти і медалі. Друге місце у дівчат з «Girls», а третє – за «DJ «Победа», обидві команди були нагороджені грамотами.

У ході змагань декому з гравців були присвоєнні почесні звання: «Кращий бомбардир» (Кирило АЛІЄВ) та «Кращий гравець» (Марія ДЕНИСЕНКО).

 

* * *

Довідка: Головними особливостями стріт-болу (або вуличного баскетболу) є кілька правил: використовувати лише одну сітку, кожен забитий м’яч оцінювати як одне очко (на відміну від звичайного баскетболу, де один  м’яч дорівнює двом очкам), власне гра триває до 11 забитих м’ячів. Незважаючи на наявність команд у стріт-болі, це вид спорту, розрахований на індивідуальну техніку гравця.

 

 

Олесь БАРЛІГ