Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Круглий стіл на тему "Національні інтереси і українська ідея: образ майбутнього України»

29.05.2006 17:12

26 травня факультет соціології та управління ЗНУ за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Смолоскип» провів круглий стіл на тему "Національні інтереси і українська ідея: образ майбутнього України".

На початку заходу виступив співробітник фонду Юрій НОГА. Він повідомив, що з цього року «Смолоскип» вводить нові номінації у своєму щорічному конкурсі на кращій твір. До номінацій «Проза», «Поезія» та «Дослідження» додалися ще дві «Гумор» та «Конкурс для дітей». Також він запропонував усім бажаючим підписатися на безкоштовний інформаційний бюлетень «Смолоскипу».

Після цього розпочався безпосередньо круглий стіл: виступи доповідачів та запитання, які ставили їм присутні. В ролі модератора круглого столу виступила аспірантка ЗНУ, асистентка кафедри теорії та практики управління Ірина ЦАПЛІНА. Серед доповідачів в основному були студенти нашого університету з факультету соціології та управління . Так, наприклад, Андрій ГОРБЕНКО у своїй доповіді на тему "Апологетика своєї ментальності" закцентував увагу на основних рисах українського психотипу. Ксенія БАБРУЙКО в роботі "Українська еліта як національний пріоритет" розкрила історію поняття "еліта", охарактеризувала основні різновиди української еліти та закликала усіх до того, щоб долучитися до них. Не менш цікаві доповіді зачитали й інші студенти.

Після заходу усі були запрошені на поетичний вечір на острові Хортиця за участю Марини БРАЦИЛО, Олександра УШКАЛОВА та інших сучасних молодих творців.