Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юристи ЗНУ взяли участь у громадському обговоренні Концепції взаємодії держави і громадянського суспільства

Юристи ЗНУ взяли участь у громадському обговоренні Концепції взаємодії держави і громадянського суспільства

08.06.2006 12:54

Представники юридичного факультету ЗНУ взяли участь у громадському обговоренні Концепції взаємодії держави і громадянського суспільства, яке проходило на базі Одеського регіонального інституту державного управління Академії управління при Президентові України.

Документ підготував Центр правової реформи і законопроектних робіт при Міністерстві юстиції України під егідою ЄС. Загалом у заході брали участь юристи-вчені, юристи-практики і співробітники державних органів із 6 областей: Запорізької, Одеської, Херсонської, Миколаївської, Кіровоградської, Дніпропетровської. Від ЗНУ на заході були присутні: доктор юридичних наук Тетяна Коломоєць та кандидат юридичних наук, доцент Анна Журавльова. За результатами заходу були підготовані пропозиції з удосконалення документу, який забезпечує активну участь громадян в управлінні державою і прозорість у відносинах між ними.