Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Форум деканів юридичних факультетів

Форум деканів юридичних факультетів

20.06.2006 14:04

20-21 червня у семінарському комплексі «Джерело» у Пущі-Озерній проходить Форум деканів юридичних факультетів з питань юридичної клінічної освіти під назвою «Юридичні школи України: сучасні виклики, потреби та потенціал їхньої участі у загальнодержавних правопросвітніх, правозахисних процесах через вдосконалення форм і способів підготовки юристів».

Сприяє проведенню Форуму міжнародний фонд «Відродження» за участю Міністерства Юстиції. Серед розгляданих на Форумі питань, були окреслені такі: аналіз правового поля діяльності юридичних клінік; імплементація діяльності юридичної клініки у вищу юридичну освіту; уніфікація навчально-методичного забезпечення юридичних клінік; дотримання стандартів у діяльності клінік; визначення офіційного статусу юридичної клініки на загальнодержавному рівні як навчально-практичного центру, що забезпечує і підготовку юристів, і надає правову допомогу громадянам. Від ЗНУ на Форум поїхали Тетяна Коломоєць та Павло Лютиков. На Форумі ж були присутні представники з усіх вищих навчальних закладів України.

22 червня у Києві за підсумками 2005 року відбудеться нагородження молоді преміями Кабміну у номінації «Наукові досягнення». Студенти юридичного факультету теж будуть нагороджені почесними грамотами та дипломами.