Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Нагородження обдарованої молоді почесними грамотами та дипломами ОДА

Нагородження обдарованої молоді почесними грамотами та дипломами ОДА

26.06.2006 10:49

В обласній державній адміністрації відбулося нагородження обдарованої молоді почесними грамотами та дипломами і грошовими преміями. Нагороди були вручені представникам галузей естрадного, музичного, театрального, образотворчого мистецтва та літератури.

 

Були оголошені подяки молодіжним лідерам, зокрема, Андрію Іванченку, голові Запорізької обласної студентської ради. У заході в ОДА також взяли участь лідери громадських організацій, у тому числі Асоціація правозахисних організацій студентів, обласна студентська рада, студентська рада ЗНУ, Запорізька обласна молодіжна громадська організація «Прес-центр «Акцент», Молодіжне об’єднання інтелектуального розвитку «Естонський клуб».

Лауреати обласного конкурсу для обдарованої молоді з сучасного естрадного танцю – зразковий ансамбль естрадного танцю «Марлен» ЦДтЮТ під керівництвом Олени Мартиненко з Бердянська – виконав прямо в залі пісню «Весна на Заречной улице», а Юрій Єлізов, викладач Енергодарської музичної школи, заграв на гітарі та заспівав власну пісню.

Заступник голови облдержадміністрації Микола Фролов зазначив, що проблеми молоді йому дуже близькі і він обізнаний з ними не лише на словах: адже має 26-річну доньку і 16-річного сина. Він пообіцяв сприяти вирішенню усіх питань, пов’язаних із молодіжною політикою і наголосив на тому, що обласна влада завжди приділяла і приділятиме велику увагу проблемам молодіжного сектора. А це, в першу чергу, проблеми житла, освіти, зацікавленості молоді в інформаційних технологіях, створенні умов для занять спортом тощо. Було висунуто пропозицію вирішувати усі спірні моменти через реальне спілкування, яке повинне стати менш формальним.

В контексті цього Андрій Іванченко поцікавився долею давно обіцяного нового обласного молодіжного центру взамін БК будівельників. Микола Фролов пообіцяв, що облаштування центру завершиться у двомісячний строк, - тобто, до кінця серпня. Василь Хвостак, депутат обласної ради, додав, що для цього, мабуть, знадобиться ще велика кількість коштів.

Микола Фролов і лідери молодіжних організацій, зокрема, Андрій Іванченко, привітали молодь з її святом. Вони зазначили, що Україна може пишатися своїм юним поколінням.

Радісною звісткою стало поновлення на посаді заступника начальника управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Ігоря Міщана.

Ольга КЛЮЄВА

Фоторепортаж Василя Биченка