Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вибори студентського мера

Вибори студентського мера

03.07.2006 11:38

У рамках обласного туру всеукраїнського молодіжного фестивалю «Студентська республіка» в минулу неділю у Парку культури «Дубовий гай» відбулися вибори студентського мера та студентського магістрату – коаліції молодіжних студентських партій та блоків. Мером стала студентка п’ятого курсу Запорізького національного університету Євгенія Попель.

Всього у студентських виборах взяли участь кілька ВНЗ Запорізької області, кожен навчальний заклад був представлений десятьма студентами.

Запорізький національний університет на заході представляли четвертокурсниця філологічного факультету, голова студентської ради ЗНУ Євгенія ПОПЕЛЬ, першокурсники: економічного факультету - Андрій ЧЕРНИШУК, юридичного – Євген ВОЛКОВ, третьокурсник істфаку – Олег ЧЕРКАСЬКИЙ, другокурсниці факультету іноземної філології: Олена ЛОГІЙКО, Карина АЛФЬОРОВА, Ольга КЕЛЕБЕРДЯНКО та Олена ГНЄДАЯ, а також другокурсниця журфаку – Надія КРАСНОЖОН та першокурсник математичного факультету Олег ЛИМАРЧУК.

***

Обласний тур Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Студентська республіка» розпочався ще 25 червня, у рамках святкування Дня молоді. Цей інноваційний проект здійснюється у всіх регіонах України з ініціативи Народно-демократичної ліги молоді та за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Його метою є залучення молоді до державотворчих процесів та підвищення рівня правової культури студентства шляхом заохочення до громадської активності, збільшення довіри суспільства до органів державної влади, формування лідерських якостей молоді.