Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Презентація психологічного клубу ЗНУ

Презентація психологічного клубу ЗНУ

27.09.2006 10:49

На факультеті соціальної педагогіки і психології відбулася презентація оновленого психологічного клубу.

Його активісти Юрій Саприкін і Вікторія Косенко розповіли присутнім на заході про цілі й завдання діяльності клубу, наголосивши на тому, що серед студентів СПП багато талановитої молоді, яка володіє величезним творчим потенціалом і прагне проявити свої здібності у професійній сфері. Саме таким юнакам і дівчатам психологічний клуб надасть широкі можливості для самореалізації.

Клубом проводитимуться тренінги, консультації, влаштовуватимуться майстер-класи видатних вчених-психологів з інших міст, і навіть із інших країн. Окрім того його члени зустрічатимуться з різними цікавими людьми, чия робота пов’язана з впливом на людські душі і кому є про що розповісти майбутнім психологам і педагогам. Відбуватимуться обговорення складних питань психологічного характеру, які торкаються малодосліджених офіційною наукою сфер. Взагалі чи не найголовніша мета клубу – сприяти пробудженню у студентів творчих, неординарних підходів до осягнення тих проблем, з якими доводиться мати справу психологу і педагогу.

Серед найближчих планів – створення ресурсного центру, в якому зберігатиметься цікава література.
Психологічний клуб збиратиметься раз на два тижні. Вже перше його засідання викликало жвавий інтерес у студентства: аудиторія, де проводилась презентація, була переповнена. Усі, хто виявив бажання брати участь у його роботі, розповідали про себе, про те, чому обрали саме цю спеціальність. «Я хотіла б навчитися допомагати людям знаходити гармонію в собі», - сказала одна студентка, висловивши думку багатьох своїх товаришів