Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Святкування Дня працівників освіти в ЗНУ

Святкування Дня працівників освіти в ЗНУ

28.09.2006 09:29

На майданчику перед спортивним корпусом Запорізького національного університету відбулись урочистості з приводу Дня працівників освіти. На мітингу перед студентами й викладачами першим виступив ректор ЗНУ професор Сергій ТИМЧЕНКО, який щиро привітав усіх присутніх зі святом.

«Якби не було вчителів, мабуть, не було б і такого прекрасного міста, як наше, і такого чудового навчального закладу, як наш університет, - сказав він. – Тому що вчителі – це люди, які виводять нас у світ, акумулюють знання багатьох поколінь і передають їх далі, формуючи у молоді якості, необхідні для життя».

Сергій Михайлович звернув увагу учасників свята на те, що цього року День працівників освіти відзначається в університеті по-особливому: якщо раніше квіти викладачам тільки дарували, то тепер вирішили ще й висадити перед кожним корпусом на згадку, аби ця барвиста рослинність постійно радувала око і гріла душу тих, хто сіє розумне, добре, вічне.

Ректор розповів, що перебуваючи за кордоном, звернув увагу на напрочуд ошатний і доглянутий зовнішній вигляд вищих навчальних закладів. «Пора й нам орієнтуватися на європейські стандарти, - наголосив він, - оскільки за внутрішніми параметрами – за якістю освіти й за рівнем знань – ми вже давно їх перегнали».

Другим виступив керівник управління освіти Жовтневої райадміністрації Олександр ОНИЩЕНКО. Після музичних привітань, адресованих кожному факультетові окремо, до слова була запрошена помічник ректора з виховної роботи Наталія ВОРОНОВА . Вона подякувала студентам і викладачам біологічного факультету, які займалися озелененням клумб, пояснивши, що таким чином відбулася презентація нової спеціальності «садово-паркове господарство», і вручила колективові біофаку солодкий приз від профспілки університету.

Біологи також стали переможцями загальноуніверситетського конкурсу екібани, за це їм дістався ще один торт. Друге і третє місця завоювали факультет журналістики і факультет фізичного виховання. Математичний - одержав приз глядацьких симпатій. Представникам решти факультетів Наталія Валентинівна вручила грамоти за активну участь у конкурсі. Підготовлені композиції з осінніх квітів були виставлені перед спортивним корпусом, так що кожен міг оглянути оригінальні яскраві букети.

Після цього розпочався святковий концерт, підготовлений силами студентського клубу ЗНУ. Бажаючих послухати бадьору музику та співи, та ще й потанцювати, виявилось чимало.